fbpx
В Росії загорівся “Адмірал Кузнєцов”

В Росії загорівся “Адмірал Кузнєцов”

Авіаносці ВМФ Росії Пожежа Росія Судноремонт Флот

В Мурманській області Росії загорівся авіанесучий крейсер “Адмірал Кузнєцов”.

Про це повідомляє ТАСС.

Постраждали щонайменше 6 людей. Наразі з верхньої палуби йде густий чорний дим, площа пожежі – близько 600 квадратних метрів.

На місці події уже працюють рятувальники. Станом на 10.30 загорілося дизельне паливо.

Mash у телеграм-каналі повідомляє, що 6 людей вдалося евакуювати. Досі триває пошук ще однієї особи. Всього – 3 постраждалих, у одного з них черепно-мозкова травма, а в двох інших – отруєння.

Пожежа на російському авіаносці "Адмірал Кузнєцов"

З внутрішніх відсіків авіанесучого крейсеру "Адмірал Кузнєцов" йде густий чорний дим.Станом на зараз загасити пожежу чи хоча б локалізувати не вдається.Зараз залишається не відомою доля однієї людини з екіпажу – командира дивізіону аварійно-рятувальних робіт Віктора ІзмайловаДеталі пожежі: https://mil.in.ua/uk/news/v-rosiyi-zagorivsya-admiral-kuznyetsov/#Авіаносець #пожежа #флот #росія #вмф_росії

Gepostet von MIL.IN.UA am Donnerstag, 12. Dezember 2019

Зараз на єдиному російському авіаносці відбувається ремонт та модернізація, які тривають вже декілька років.

Раніше корабель вже потопив єдиний в Росії плавучий док ПД-50, в якому міг докуватися авіанесучий крейсер “Адмірал Кузнєцов”.

Док ПД-50 був замовлений Радянським Союзом у Швеції ще у 1979 і вже через рік шведи побудували його на верфі Gotaverken Arendal та віддали у використання замовнику. Док відігнали до поселення Росляково, що у Мурманській області, де ним успішно користувались військові Північного флоту при ремонті та обслуговуванні найбільших військових суден регіону.

Авіанесучий крейсер "Адмірал Кузнєцов" у сухому доці ПД-50

Метою побудови доку було обслуговування авіаносних крейсерів СРСР та найбільших підводних човнів. За своїми технічними характеристиками док ПД-50 став одним з найбільших у світі і повністю покрив потреби Північного флоту. Для вирішення тих самих завдань у Тихому океані, у той самий період часу, у японців був замовлений плавучий док трохи менших розмірів ПД-41.

 


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 5168 7422 0031 9014

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255

Авіаносці ВМФ Росії Пожежа Росія Судноремонт Флот