fbpx
В США ввели в дію унікальну радарну систему контролю космосу

В США ввели в дію унікальну радарну систему контролю космосу

Lockheed Martin Космічні сили США Космос Світ США

Космічні сили США заявили про те, що ввели в дію унікальну радарну систему контролю космічного простору. Дана система отримала назву Space Fence.

Про це пише ресурс UPI Defense.

Унікальність цієї системи в тому, що вона може відслідкувати в космосі об’єкт розміром в 10 см.  Нова система побудована навколо радару S-діапазону.

Система Space Fence має замінити систему Space Surveillance Network. Система контролю космічного простору відслідковує комерційні і військові супутники, космічне сміття на всіхтипах орбіт землі.

Завдяки роботі Space Surveillance Network вдалося відслідкувати і класифікувати до 26 тисяч об’єктів космічного простору.

Об'єкти у відкритому космосі

Очікується, що система Space Fence збільшить кількість об’єктів навколоземної орбіти, щодо яких відбуватиметься контроль.

Радар системи Space Fence знаходиться на острові Кваджалейн (Республіка Маршаллові острови). Центр управління новою системою контролю над космічним простором знаходиться в місті Хантсвіл (штат Алабама).

Розробником системи є компанія Lockheed Martin. Очікується, що другий радар системи Space Fence буде введений в дію в 2021 році.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 5168 7422 0031 9014

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255

Lockheed Martin Космічні сили США Космос Світ США