fbpx
В Туреччині розробили нову міні-ракету

В Туреччині розробили нову міні-ракету

Авіаційне озброєння Авіація Азія БпА (Безпілотні апарати) ОПК Світ Технології Туреччина

Фахівці турецької оборонної компанії Troy Teknoloji Savunma розробили нову міні-ракету для оснащення БПЛА і безпілотних наземних транспортних засобів.

Про це повідомляє турецьке міжнародне інформаційне агентство Anadolu.

Повідомляється, що ця турецька компанія, створена в 2004 році в Анкарі, і спеціалізується на високотехнологічних розробках в оборонній сфері.

Цей боєприпас у вигляді міні-ракети призначений для використання в ході антитерористичних операцій в Туреччині і за її межами, в тому числі в умовах міста.

Новим 40 мм керованим і некерованим боєприпасом можуть бути оснащені невеликі безпілотні літальні апарати з обмеженим корисним навантаженням.

Зазначається, що для запуску міні-ракет довжиною в 170 мм створений 550 мм пусковий механізм. Маса міні-ракети разом з одноразовим пусковим механізмом становить 500 грам.

На БЛА можна розмістити до 6 ракет. Максимальна дальність ураження міні-ракети складає 2 км, ефективна дальність – 100-500 метрів.

Протипіхотна боєголовка ефективна в радіусі 12 метрів. Бронебійність відповідає 2-му рівню по стандарту STANAG 4569.

Відзначається, що боєприпас є простим в експлуатації, економічним у порівнянні з аналогами і є повністю турецькою вітчизняною розробкою.

Варто нагадати, що турецький модульний боєприпас Kuzgun досяг дальності у 250 км з турбореактивним двигуном.

Авіаційні боєприпаси Kuzgun

Боєприпас в залежності від потреби буде оснащуватися різними бойовими частинами – уламково-фугасною, термобаричною чи кумулятивна, а для наведення використовує інерціальну систему по GPS.

У концепції KUZGUN, продемонстрованій на IDEF 2019, боєприпаси планувалося використовувати із сухопутних, морських та повітряних систем. Тобто це ракета різних класів – «море-земля», «земля-земля» та «повітря-земля».

При своїй вазі у 100 кг Kuzgun зможе використовуватися з різних пілотованих та безпілотних літальних апаратів – БПЛА Akinci, літаками Hürjet, Hürkuş-C, F-16 та перспективний MMU. Окрім турецьких збройних сил, боєприпас пропонуватимуть і на експорт до зацікавлених країн.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube
Телеграм
Viber


Авіаційне озброєння Авіація Азія БпА (Безпілотні апарати) ОПК Світ Технології Туреччина