fbpx
В Україні локалізували ЗУ-23

В Україні локалізували ЗУ-23

«Українська бронетехніка» Випробування ДНВЦ ЗС України ЗУ-23 ОПК Піхотне озброєння Україна

В Україні локалізували 23-мм спарену зенітну установку ЗУ-23 (2А13) та зараз вона проходить випробування на Рівненському полігоні.

Про це повідомляє Український мілітарний портал із посиланням на інформацію оприлюднену Генеральним штабом ЗСУ.

Визначальні відомчі випробування здійснює бригада Державного науково-дослідного інституту випробувань та сертифікації озброєння і військової техніки.

За результатами випробувань очікується направлення дослідного зразка на підконтрольну експлуатацію у війська та подальше прийняття модифікації ЗУ-23 на озброєння Збройних Сил України.

З власних джерел Українського мілітарного порталу, стало відомо, що виробництвом локалізованої зенітної установки займалась компанія «Українська бронетехніка», до складу якої входить «Рубін-2017», що вже представляв український аналог 73-мм протитанкового гранатомету СПГ-9 – «Ланцея».

Випробування локалізованої та модернізованої в Україні 23-мм зенітної установки ЗУ-23

23-мм спарену зенітну установку ЗУ-23 призначена для знищення повітряних цілей, а також ураження живої сили противника, його легкоброньованих та вогневих засобів в умовах будь-якої місцевості та у будь-яку пору року.

Раніше в Україні вже локалізували стволи 2А14 до ЗУ-23, провело цю роботу ДП «КБ «Артилерійське озброєння», а виріб КБА 40, за результатами випробувань, засвідчив покращення тактико-технічних характеристик у порівнянні з радянським зразком.

Створення цього ствола відбувалося за власні обігові кошти. ДП “Конструкторське бюро “Артилерійське озброєння” розробило робочу конструкторську документацію, та за власною технологією виготовило дослідні зразки 23 мм стволів КБА 40 для ЗУ-23, на заміну стволів – 2А14 радянського виробництва.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube


«Українська бронетехніка» Випробування ДНВЦ ЗС України ЗУ-23 ОПК Піхотне озброєння Україна