fbpx
В Україні налагодили виробництво далекобійних ударних БПЛА – «Укроборонпром»

В Україні налагодили виробництво далекобійних ударних БПЛА – «Укроборонпром»

Авіабудування Авіація БпА (Безпілотні апарати) Війна з Росією ОПК Україна Укроборонпром

Новий український дрон-камікадзе з дальністю ураження 1000 кілометрів, пішов у серійне виробництво.

Про це розповів гендиректор «Укроборонпрому» Герман Сметанін в інтерв’ю ЕП.

Вітчизняні далекобійні ударні безпілотники вже замовляють Сили оборони для своїх бойових операцій проти російських окупантів.

“В Україні багато державних та приватних виробників. У нас є аналог “шахеда”, а є і більш потужні моделі, бо “шахеди” так далеко не літають. Ми зараз зосередились на виробництві більш складних та дорогих проєктів з високими характеристиками”, – зазначив Сметанін. 

За його словами, рекордна дальність бойового вильоту нового українського безпілотника – 1000 кілометрів.

Нагадуємо, що «Укроборонпром» у жовтні минулого року на тлі російських повітряних атак анонсував розробку українського ударного безпілотника з дальністю ураження цілей до тисячі кілометрів.

Тоді були заявлені такі тактико-технічні характеристики нового ударного безпілотного комплексу: дальність – 1000 км, вага бойової частини – 75 кг.

У січні 2023 року, речниця державного концерну повідомила, що новий засекречений український ударний безпілотник успішно пройшов низку випробувань.

Було повідомлено, що новий літальний апарат має понад 200 кг злітної ваги. Наразі у відкритому доступі відсутня інформації про можливості та зовнішній вигляд українського засекреченого безпілотника.

Вже у червні, «Укроборонпром» повідомив про успішне застосування нового українського ударного дрона великої дальності.

Тоді речниця концерну Наталії Сад у Facebook оприлюднила фотографію з Головнокомандувачем Збройних Сил України Валерієм Залужним, командувачем Повітряних сил ЗСУ Миколою Олещуком та директором «Укроборонпрому» Юрієм Гусєвим.

Цю фотографію Сад підписала так: “Після успішного застосування нашого безпілотника на 1000 км”.

Авіабудування Авіація БпА (Безпілотні апарати) Війна з Росією ОПК Україна Укроборонпром