fbpx
В Україні розробили багатофункціональну роботизовану платформу Mangust

В Україні розробили багатофункціональну роботизовану платформу Mangust

БпА (Безпілотні апарати) Україна

Українські розробники показали універсальну роботизовану платформу, яка здатна виконувати логістичні завдання, проводити дистанційне мінування та виступати у ролі камікадзе.

Відповідне відео розробники оприлюднили на своєму YouTube-каналі.

Розробкою роботизованої платформи займаються інженери компанії Mangust, яка займається розробкою та виготовленням багі різного призначення.

Чотириколісна платформа, яка отримала назву Mangust, має високу прохідність завдяки конструкції підвіски.

Спереду й ззаду платформи можна встановити дві протитанкові міни ТМ-62, які фіксуються за допомогою спеціальних замків.

Крім того, на платформу можна встановити спеціальний контейнер для перевезення боєприпасів, провіанту чи іншого корисного навантаження.

Mangust має розміри 1000х1050х900-мм та вагу у 135 кілограмів. Максимальна швидкість складає 10 кілометрів на годину, а крейсерська – 7.

Антена висотою у 4,25 метра забезпечує передачу відео на відстань до 500 метрів, при цьому відстань керування складає 2 кілометри.

Час автономної роботи платформи складає 6 годин.

Роботизовані платформи у ЗСУ

«Мілітарний» 11 травня повідомляв, що Міноборони з початку року допустило до експлуатації у війську 9 українських наземних роботизованих комплексів.

Зазначається, що комплекси виконують різноманітні завдання на полі бою, зменшуючи ризик для українських воїнів.

Безпілотні платформи призначені для виконання різних завдань на полі бою. Окремі з них є носіями системи озброєння, зокрема, кулеметів різних калібрів. Вони дозволяють українським воїнам з укриття дистанційно вести вогонь по противнику.

Серед кодифікованих цьогоріч безпілотних наземних комплексів також є платформи, які призначені для евакуації поранених з поля бою, виконання логістичних завдань, а також мінування та розмінування.

БпА (Безпілотні апарати) Україна