fbpx
В Україні створили вітчизняні димові шашки

В Україні створили вітчизняні димові шашки

Державні випробування ДНВЦ ЗС України ЗСУ Україна

В Україні створили вітчизняні димові шашки УДШ-У, які нещодавно пройшли державні випробування на одному з полігонів Львівщини.

Про це повідомив Директор з розвитку інформаційно-консалтингової компанії Defense Express Валерій Рябих у себе на сторінці у Facebook.

Зразок озброєнь, що раніше не виготовлявся в Україні, було розроблено фахівцями компанії «НВПП «Спаринг-Віст Центр».

За результатами державних випробувань було підтверджено заявлені розробником характеристики вітчизняного піротехнічного засобу.

Димові шашки УДШ-У в похідному та передбойовому положенні

Як і раніше випробування відбулись відповідно до програми та методик державних випробувань дослідного зразка, що були спеціально розроблені фахівцями Центрального науково-дослідного інституту озброєння та військової техніки Збройних Сил України.

Вітчизняні димові шашки, що створили в Україні, як і їх аналоги призначені для маскування різноманітних об’єктів у разі необхідності приховання їх від розвідувальних засобів противника.

До таких об’єктів відносяться наприклад наплавні мости, переправи через водні перешкоди по яким забезпечується пересування техніки у визначений район.

На Львівщині пройшли державні випробування вітчизняної димової шашки УДШ-У. Зразок озброєнь, що раніше не виготовлявся в Україні, було розроблено фахівцями відомої в нашій країні та світі своїми точними та надійними засобами радіаційного контролю компанії "НВПП "Спаринг-Віст Центр" зі ЛьвоваБільше деталей на https://defence-ua.com/news/projshli_uspishni_viprobovuvannja_novogo_vitchiznjanogo_zrazka_ozbrojen_video-1290.html

Gepostet von Valery Ryabykh am Dienstag, 28. Juli 2020

 

Також димові шашки можуть використовуватися для прикриття руху техніки та особового складу, тоді вони можуть бути встановлені на техніку.

Окрім шашок у військах використовують спеціальні димові гранати, призначення яких – подача сигналів, вказівки місця посадки, маскування бойових дій одиночних солдатів і підрозділів в ближньому бою. У навчанні граната може використовуватися для імітації горіння бойової техніки.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 5168 7422 0031 9014

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255

Державні випробування ДНВЦ ЗС України ЗСУ Україна