fbpx
В українських Повітряних Силах пройшли випробування гальмівних парашутних систем

В українських Повітряних Силах пройшли випробування гальмівних парашутних систем

Авіація МиГ-29 НВП «Авіаційні системи України» ОПК ПС ЗСУ Су-27 Україна

Гальмівні парашутні системи для літаків типу Су-27 та МіГ-29 пройшли випробування в Повітряних Силах.

Про це інформує Мілітарний.

Про вдалий перебіг випробування гальмівних систем для літаків винищувальної авіації, звітує компанія «НВП «Авіаційні Системи України».

Підсумки випробування було закріплено відповідним актом Державного науково-дослідного інституту випробувань і сертифікації озброєння і військової техніки України.

Окрім того, Управлінням регулювання державної авіації України спільно з Командуванням Повітряних Сил Збройних Сил України було затверджено рішення про допуск гальмівних парашутних систем для літаків типу Су-27 та МіГ-29 виробництва вищеназваної компанії до штатного використання в Збройних Силах України.

Гальмівні парашути застосовуються для скорочення гальмівного шляху на реактивних, військових і деяких видах транспортних літаків.

У травні 2019 року, Мілітарний повідомляв, що науково-виробниче підприємство «Авіаційні системи України» налагодило виробництво гальмівних парашутів для фронтової авіації.

Було заявлено, що компанія виготовляє майже всю лінійку систем для літаків МіГ-25, МіГ-29, МіГ-31, Су-24, Су-25, Су-27 та Су-30.

Також, на той момент, на підприємстві дороблялися гальмівні парашути для бойових літаків Су-17, Су-20 і Су-22.

Компанія стабільно постачає свою продукцію в чотири країни. Є потенційні напрацювання ще з понад десятком країн як в Азії, так і в Африці.

У тому ж, 2019 році, для Повітряних Сил ЗС України повинні були розпочатися випробування одразу двох систем – ПТК-10 та ПТК-29 на МіГ-29 та Су-27, це дві основні ключові машини нашої ударної авіації. Наступним етапом мало бути випробування систем – ПТК-6 і ПТК-25 для літаків Су-24 і Су-25 відповідно.

Окрім ПС ЗС України НВП «Авіаційні системи України» співпрацює з Десантно-штурмовими військами ЗС України. Підприємство виготовило і передало десантникам на дослідну експлуатацію комплект амортизаційних самонаповнючихся оболонок АС-2 до вантажної системи ПБС-915 («Шельф»), тривала робота над виробництвом амортизаційних оболонок до платформ П-7.

Авіація МиГ-29 НВП «Авіаційні системи України» ОПК ПС ЗСУ Су-27 Україна