fbpx
В Україну з Росії в’їхали військові вантажівки

В Україну з Росії в’їхали військові вантажівки

Війна на Донбасі ОБСЄ Російська інтервенція Росія Україна

Безпілотник ОБСЄ зафіксував автоколону вантажівок, які в’їжджали в Україну з Росії, та ще одну автоколону, яка виїжджала з України в непідконтрольній території Луганської області.

Про це йдеться у звіті ОБСЄ № 134/2020 (english version № 134/2020).

Переміщення вантажівок відбувалося у період між 20:40 4 червня і 00:24 5 червня.

Повідомляється, що 4 червня о 20:40 БПЛА виявив принаймні 12, ймовірно, вантажівок військового типу та супровідну легкої машини.

Машини стояли автоколоною на ґрунтовій дорозі, приблизно за 3,5 км на схід від Черемшиного, орієнтовно за 120 м на захід від кордону з Російською Федерацією, де немає системи пропуску через кордон.

О 20:51 у лісосмузі приблизно за 1,4 км на захід від нерухомої автоколони БПЛА зафіксував 3, ймовірно, транспортні засоби військового типу та ще один транспортний засіб, які під’їжджали до нерухомої автоколони ґрунтовою дорогою з західного напрямку.

Після того як ці машини приєдналися до згаданих вище транспортних засобів, автоколона вже налічувала принаймні 16 транспортних засобів і супровідний автомобіль.

Маршрут

У період із 20:52 до 21:22 дві вантажівки військового типу відокремилися від автоколони, вирушивши у східному напрямку, і виїхали з України, а решта принаймні 14 вантажівок військового типу, машин та супровідний автомобіль залишилися на місці.

У період між 21:26 та 21:58 БПЛА зафіксував, як в Україну в’їхали дві універсальні легкі машини й наблизилися до автоколони з як мінімум 14 вантажівок, машин та супровідного автомобіля: одна зупинилася біля автоколони, а друга рушила на захід вказаною вище ґрунтовою дорогою приблизно на 2 км на схід від Черемшиного.

Близько 22:10 БПЛА зафіксував другу автоколону з 5 вантажівок військового типу, які в’їхали в Україну, проїхали повз першу нерухому автоколону та рушили в західному напрямку. Тимчасом нерухома автоколона вирушила у східному напрямку і виїхала з України.

О 22:55 БПЛА зафіксував, як до другої автоколони із 5 вантажівок військового типу, які в’їхали в Україну, приєдналися згадані вище 3 транспортні засоби військового типу, що стояли в лісосмузі, та ще 2 вантажівки військового типу, які приїхали зі східного напрямку.

Друга автоколона, що тепер налічувала 10 транспортних засобів, вирушила ґрунтовими дорогами в західному напрямку через Черемшине та н. п. Нижньодеревечка, а потім, за спостереженнями БПЛА, рушила до об’єкта в непідконтрольному урядові Луганську, куди вона приїхала о 00:24 5 червня.

Також відзначається, що члени незаконних збройних формувань і далі не пропускали СММ через блок-пости вздовж офіційних дорожніх коридорів у Донецькій та Луганській областях.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 5168 7422 0031 9014

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили не точність чи Вас є що доповнити по матеріалу? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube


Війна на Донбасі ОБСЄ Російська інтервенція Росія Україна