fbpx
В України розпочалася програма навчання з розвитку систем озброєння

В України розпочалася програма навчання з розвитку систем озброєння

Велика Британія навчання Україна Укроборонпром

Міноборони Великої Британії та KMBS разом з Укроборонпромом розпочали Стратегічну програму навчання для розвитку системи озброєння України.

Про це повідомляє Мілітарний з посиланням на Укроборонпром.

Керівники державних оборонних підприємств та топменеджмент Укроборонпрому розпочали навчання у Стратегічній програмі Києво-Могилянської Бізнес-Школи (KMBS).

Навчання стосується розвитку системи озброєння України. Програма розроблена KMBS за сприяння Концерну та Міністерства оборони Великої Британії.

Упродовж 6 місяців 40 управлінців з 19 інституцій оборонної галузі, в тому числі з Уряду та Збройних сил, працюватимуть над розробкою нового дизайну системи озброєння України.

Навчання у Стратегічній програмі Києво-Могилянської Бізнес-Школи (KMBS).

У підсумку це забезпечить стійкість і конкурентоспроможність оборонної індустрії, а також позитивно впливатиме на економічний та технологічний розвиток країни.

В основі програми — методологія дизайну державних систем та бізнес-екосистем, а також п’ятирічний досвід KMBS у забезпеченні професійного розвитку державного керівництва.

Під час навчання учасники матимуть можливість перейняти досвід розвитку інновацій та взаємодії зі стейкхолдерами від партнерів Програми з Великої Британії.

Тако буде можливість вивчати успішний досвід систем розвитку озброєння інших країн.

Очікується, що випускники програми стануть лідерами змін у своїх інституціях.

Навчання у Стратегічній програмі Києво-Могилянської Бізнес-Школи (KMBS).

Також будуть імплементувати напрацьовану модель через призму визначених Президентом пріоритетів щодо використання механізмів державно-приватного партнерства та військово-технологічного співробітництва в оборонно-промисловому комплексі.

Залучення великого кола стейкхолдерів до процесу сприятиме запровадженню інтегрованого та сфокусованого підходу до розвитку технологічного та економічного потенціалу оборонної промисловості України.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube


Велика Британія навчання Україна Укроборонпром