fbpx
В Європі розпочинаються навчання Defender Europe 21

В Європі розпочинаються навчання Defender Europe 21

Defender Europe Балкани Європа НАТО Світ

В Європі розпочинаються масштабні навчання Defender Europe 21 за участі 26 країн та близько 28 тисяч військових.

Про це пише «Балканський оглядач».

Метою навчань є формування оперативної готовності та взаємодії між союзниками та партнерами по Північноатлантичному Альянсу.

Як зазначається на сторінці Defender Europe 21, цьогорічні навчання демонструють здатність Сполучених Штатів виступати стратегічним безпековим партнером на Західних Балканах та в Чорноморському регіоні, одночасно підтримуючи потенціал в Північній Європі, на Кавказі, в Україні та Африці.

Навчання Defender Europe 21 мають оборонний характер, орієнтовані на стримування агресії, одночасно готуючи наші сили до реагування на кризу та проведення масштабних бойових операцій, якщо це необхідно, – зазначив прес-секретар Пентагону Джон Кірбі під час брифінгу 3 травня.

Defender Europe – навчання під керівництвом армії, втім, цього року передбачена значна залученість Військово-повітряних та Військово-морських сил.

Вертольоти UH-60 Black Hawk бригади бойової авіації 1-ї піхотної дивізії Збройних сил США, які дислокувались в Познані у Польщі

Навчання Defender Europe 21 включатимуть кілька менших, пов’язаних тренувань.

До них належать:

  • Swift Response (“Швидка відповідь”), яке передбачає повітряно-десантні операції в Естонії, Болгарії та Румунії;
  • Immediate Response (“Негайна відповідь”), в якому бере участь понад 5000 військовослужбовців з восьми країн, які виконають навчання зі стрільбами (live-fire training) в 12 різних країнах;
  • Saber Guardian, в яких візьме участь понад 13 000 військовослужбовців, які проведуть як навчання зі стрільбами, так і навчальні операції з протиповітряної та протиракетної оборони;
  • навчання на командному пункті (command post exercise) із залученням 2000 військових, які спрямовані на розвиток вміння штабу керувати багатонаціональними сухопутними військами.

Навчання Defender Europe завершаться в червні, але, як сказав Кірбі:

не раніше, ніж вони продемонструють готовність спільних сил, їхню смертоносність та оперативну сумісність, посилять відданість США до наших союзників та партнерів та надаючи надзвичайну можливість висвітлити чудову роботу, яку виконують наші чоловіки та жінки щодня в регіоні – зокрема на Балканах та в Чорноморському регіоні, а також по всій Європі та в Африці в зоні оперативної діяльності.

Десантники 82-й повітряно-десантній дивізії армії США розвантажують обладнання для багатонаціональної повітряно-десантної операції Swift Response на авіабазі Михайла Когальничану у Румунії

22 квітня на прикордонний перехід Босанска Градішка (Боснія і Герцеговина) зайшла колона військових машин 21-го командування підтримки збройних сил Сполучених Штатів в Європі до Боснії і Герцеговини.

Упродовж травня майже 700 військовослужбовців США будуть проходити навчання з військовослужбовцями Збройних Сил Боснії і Герцеговини у рамках навчань Quick Response 21, що проводяться в рамках Defender Europe 21.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ monobank: 4441 1144 4179 6255

➡ PayPal [email protected]

➡Patreon https://www.patreon.com/milinua  

 


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: [email protected]

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube
Телеграм
Viber


Defender Europe Балкани Європа НАТО Світ