fbpx
Ведений Loyal Wingman проходить наземні тести

Ведений Loyal Wingman проходить наземні тести

Boeing Авіабудування Авіація Австралія БпА (Безпілотні апарати) Океанія Світ

Австралійський підрозділ концерну Boeing приступив до наземних випробувань перспективного безпілотника Loyal Wingman для винищувачів.

Про це повідомляє концерн Boeing.

Перш ніж надійти на льотні випробування, авіаційна техніка проходить серію наземних перевірок. Фахівці перевіряють роботу двигуна, паливної системи, правильність роботи бортового обладнання.

За проєктом Loyal Wingman планується зібрати три апарати. Перспективний безпілотник зможе виступати в якості супроводжуючого для пілотованих бойових літаків.

Макет безпілотника американський концерн вперше показав на початку 2019 року. На початку квітня 2020 року фахівці Boeing зробили перше включення бортових систем Loyal Wingman в складі зібраного фюзеляжу.

Ведений Loyal Wingman на випробуваннях. Вересень 2020. Фото: Boeing

Льотні випробування безпілотників будуть проводитися на випробувальному ракетно-космічному полігоні «Woomera» в Південній Австралії.

Нагадаємо, США визначили компанії з розробки веденого для винищувачів. Повідомляється, що участь братимуть компанії: Boeing, General Atomics, Kratos Unmanned Aerial Systems і Northrop Grumman.

Кожна з фірм отримала контракт вартістю 400 мільйонів доларів, що передбачає розробку, створення прототипу апарату і проведення його випробувань.

Передбачається, що один літак зможе керувати кількома безпілотниками.

Ведений Loyal Wingman від Boeing має в довжину 11 метрів і розмах крила 11,7 метра. Апарат виконаний за модульним принципом. Корисне навантаження для безпілотника буде розміщуватися в змінних носових відсіках довжиною 2,6 метра.

Апарат зможе виконувати польоти на відстань до 3,7 тисячі кілометрів, несучи додаткове озброєння або системи виявлення та спостереження.

У Європі безпілотний ведений розробляє авіабудівний концерн Airbus, який у серпні 2020 року провів демонстраційні випробування системи зв’язку для безпілотних ведених «Remote Carrier».

Розробка апаратів «Remote Carrier» ведеться в інтересах Німеччини, Франції та Іспанії.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 5168 7422 0031 9014

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили не точність чи Вас є що доповнити по матеріалу? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube


Boeing Авіабудування Авіація Австралія БпА (Безпілотні апарати) Океанія Світ