fbpx
Велика Британія пропонує вживані фрегати Type 23 для ВМС Греції

Велика Британія пропонує вживані фрегати Type 23 для ВМС Греції

Велика Британія Греція Європа Світ Флот Фрегати

Велика Британія пропонує два вживані фрегати Type 23 зі складу Королівського флоту для ВМС Греції.

Про це інформує Мілітарний.

В рамках закупівлі Грецією нових фрегатів Королівський флот Великої Британії пропонує два вживані фрегати Type 23, HMS Monmouth та HMS Montrose на додачу до пропозиції суднобудівної корпорації Babcock на будівництво чотирьох фрегатів Type 31e, пише Navy Recognition з посиланням на Times.

HMS Montrose є п’ятим фрегатом проекту Type 23, він був закладений в листопаді 1989 року суднобудівним підприємством Yarrow Shipbuilders на Клайді, а спущена на воду 31 липня 1992 року. Фрегат був прийнятий на озброєння у червні 1994 року.

Корабель має високочутливий комплекс радарів, що дозволяє відстежувати літаки та ракети на відстані до 120 миль, а також зенітну систему з дальністю дії понад 20 миль.

Фрегат обладнаний сонаром для виявлення підводних човнів та гелікоптером, також його озброєння включає торпеди і глибинні бомби, це дозволяє йому боротися з підводними човнами.

HMS Monmouth став шостим фрегатом Type 23 Королівського флоту. Бойовий корабель було спущено на воду у 1991 році, а через два роки було введено в експлуатацію.

Фрегат Type 23 був розроблений для виконання завдань протичовнової оборони, корабель оснащений зенітними ракетами Sea Wolf і протикорабельними ракетами Harpoon.

У травні, стало відомо, що Греція домовляється з Нідерландами про купівлю тральщиків класу Alkmaar (Tripartite). Окрім того, переговори ведуться і з іншими країнами, у яких можна придбати вживані кораблі цього класу.

Мінні тральщики зі складу бойової групи НАТО SNMCMG1

Потреба швидко придбати морські тральщики для заміни застарілих кораблів на флоті виникла на фоні напруженості відносин з сусідньою Туреччиною.

У додаток до цього, у жовтні 2020 року один з наявних тральщиків Kallisto (M63) ВМС Греції було втрачено через зіткнення з торговим судном Maersk Launceston. Тоді внаслідок зіткнення двоє грецьких військових моряків було поранено.

Після втрати Kallisto (M63) у строю залишився ще один однотипний тральщик – HS Evropi (M62), а також два класу Osprey – HS Evniki (M61) та HS Kalypso (M64).


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube
Телеграм
Viber


Велика Британія Греція Європа Світ Флот Фрегати