fbpx
Ветерани в Молдові штурмують будівлю уряду

Ветерани в Молдові штурмують будівлю уряду

Молдова Російська агресія Світ Сусіди

В Молдові, ветерани війни з російськими гібридними формуваннями в Придністров’ї вимагають відставки уряду та вже штурмують вхід до будівлі уряду і розбили скляні двері.

Про це повідомляє видання NewsMaker.

Це стало продовженням акції, яка відбулась 8 лютого 2020 року, тоді ветерани виставили ряд вимог, які мали виконати в уряді до 25 лютого, в разі невиконання 54 ветеранські організації Молдови пообіцяли 2 березня вийти на більш масштабну акцію у Кишеневі.

Тоді причиною мітингу стала заява міністра закордонних справ Молдови Ауреліу Чокоя, який заявив, що російська армія втрутилася у війну на лівому березі Дністра, щоб припинити кровопролиття.

Тепер же люди вимагають уряду і домагаються зустрічі з його представниками.

Поліцейські, які оточили вхід в будівлю, погодилися впустити до неї представників протестувальників, але більшість маніфестантів не згодна і вимагає, щоб представники кабміну вийшли на вулицю.

Між мітингарями в Молдові, що штурмують будівлю уряду, та правоохоронцями виникла сутичка. Один із протестувальників розбив скляні двері, які ведуть до урядової будівлі, повідомляє TV 8. Поліція вивела його з натовпу.

Ветерани незадоволені проросійським курсом молдовського уряду та президента, а також – останніми заявами глава МЗС Молдови Ауреліу Чокоя.

Заява міністра також викликала невдоволення у ліквідаторів Чорнобильської аварії та серед ветеранів війни в Афганістані, що долучились до акції та підняли питання соціальної несправедливості – низьких соціальних виплат, відсутність нормального медичного забезпечення, тощо.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 5168 7422 0031 9014

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили не точність чи Вас є що доповнити по матеріалу? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube


Молдова Російська агресія Світ Сусіди