fbpx
Відкрито процедуру банкрутства «Богдан Моторс»

Відкрито процедуру банкрутства «Богдан Моторс»

Автотехніка Богдан Моторс Вантажівка ОПК Позашляховик Україна

За заявою кредитора відкрито процедуру банкрутства Акціонерного товариства «АК «Богдан Моторс».

Про це йдеться у офіційному пресрелізі компанії.

23 грудня цього року Господарським судом Дніпропетровської області відкрито провадження у справі про банкрутство.

У компанії «Богдан Моторс»повідомляють, що цього року був фактично закритий завод у Черкасах, який виготовляв автомобільну техніку для Міністерства оборони України.

Зараз у цехах цього підприємства порожньо, а висококваліфіковані працівники підпали під скорочення, – йдеться у повідомленні

Процес збирання вантажного автомобіля Богдан-6317 у Черкасах

Як результат, доходи компанії впали у рази. Це наочно видно з обсягів сплачених «Богдан Моторс» податків та інших відрахувань у бюджети всіх рівнів.

Як приклад наведений попередній 2019 рік, коли загальна сума сплачених податків та зборів становила понад 384 млн грн. А за 11 місяців цього року цей показник ледве перевищив 120 млн грн.

Автоскладальний завод №2 АТ «Богдан Моторс» останні роки здійснював збирання вантажних автомобілів (МАЗ 6317) та позашляховиків Богдан-2251 (базове шасі Great Wall Wingle 5) у якості медичних машин і Богдан 2351 для потреб Збройних Сил України та інших військових формувань.

В останній рік Міністерство оборони перейшло до закупівлі вантажних автомобілів марки МАЗ у українських дилерів, остання з таких закупівель відбулась у вересні, а її обсяг склав майже 100 млн гривень за 41 одиницю.

«Богдан 2251» в ході збирання на підприємстві

У цьому тендері намагалися взяти участь шість учасників, трьом відмовили через недоліки у документації.

Це зокрема ТОВ «КрАЗ», що є дилером ПрАТ «АвтоКрАЗ», щодо якого порушено справу про банкрутство, через що компанію не допускають до тендерів; ДП «Автоскладальний завод № 2» ПАТ «АК «Богдан», що пропонував частково локалізований МАЗ-63172 (Богдан-63172) та ТОВ «АЛАРІТ-ПРОМ», що також пропонувало МАЗ.

Інші компанії, які були допущені та брали участь аукціоні, – ТОВ «Спец-Ком-Сервіс», яка пропонувала CKC-MZ5309-01БП на шасі МАЗ-5309 та ТОВ «АВТО-РЕГІОН», що пропонувала автомобілі CKC-DNAM6-01БП на шасі Daewoo Novus.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 5168 7422 0031 9014

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube


Автотехніка Богдан Моторс Вантажівка ОПК Позашляховик Україна