fbpx
Військові Естонії та Фінляндії переймали досвід України

Військові Естонії та Фінляндії переймали досвід України

Балтія Естонія ЗСУ Розмінування Співпраця Україна Фінляндія

У Кам’янці-Подільському на базі Центру розмінування Головного управління оперативного забезпечення Збройних Сил України військовослужбовці Сил оборони Естонії та Збройних сил Фінляндії переймали досвід українських армійців та пройшли курс зі знешкодження вибухонебезпечних предметів (EOD).

Про це повідомляє АрміяInform

Упродовж п’яти днів на базі Центру розмінування з естонськими та фінськими військовослужбовцями ділились досвідом українські інструктори.

Іноземні військові вдосконалювали свої знання та навички з мінування місцевості, ознайомлювалися з особливостями застосування процедур знешкодження саморобних вибухових пристроїв, подолання мінно-вибухових загороджень, застосування мінно-розшукових собак у роботі груп зі знешкодження ВНП.

Військові з Естонії та Фінляндії на базі українського Центру

Особливо бійців з Естонії та Фінляндії цікавив досвід України по застосуванню штатних інженерних боєприпасів армії Російської Федерації російсько-терористичними військами під час Антитерористичної операції та в операції Об’єднаних сил.

Наприкінці заходу представники Сил оборони Естонської Республіки та Збройних сил Фінляндії подякували керівництву та особовому складу Центру розмінування за гостинний прийом, можливість удосконалити рівень своїх професійних знань, особливо за нагоду вивчити бойовий досвід українських військових саперів.

Центр розмінування Головного управління оперативного забезпечення Збройних Сил України розташований у місті Кам’янець-Подільський в Хмельницькій області.

В наступному році фінська сторона має намір запросити до себе досвідченого інструктора Центру розмінування Головного управління оперативного забезпечення Збройних Сил України для проведення ним п’ятиденного курсу «Знешкодження ВНП» для військовослужбовців Фінляндії.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ monobank: 4441 1144 4179 6255

➡ PayPal [email protected]

➡Patreon https://www.patreon.com/milinua  

 


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: [email protected]

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube
Телеграм
Viber


Балтія Естонія ЗСУ Розмінування Співпраця Україна Фінляндія