fbpx
Військові Греції випробовують нову німецьку БМП Lynx KF41

Військові Греції випробовують нову німецьку БМП Lynx KF41

LYNX Rheinmetall БМП Бронетехніка Випробування Греція Європа Німеччина Світ

Німецька гусенична бойова машина піхоти Lynx KF41 знаходиться в Греції для проведення пробних випробувань.

KF41 на прізвисько Lynx – це останнє покоління гусеничних броньованих БМП, які розроблені німецькою компанією Rheinmetall.

У разі погодження контракту, Rheinmetall пропонує локалізацію машин у Греції з залученням грецької промисловості.

«KF41 знаходилася в Греції за запитом грецьких військових. Під час демонстрації KF41 показав вражаючі результати», – йдеться у повідомлені представників Rheinmetall.

Ця нова БМП також бере участь у конкурсі в Австралії на заміну старих гусеничних бронетранспортерів M113.

БМП KF41 під час випробувань у Греції. Серпень 2022. Греція. Фото: Rheinmetall

У вересні 2020 року міністерство оборони Угорщини замовило 218 БМП KF41 у рамках оборонного контракту на 2 мільярди євро.

KF41

KF41 розроблена Rheinmetall за 5 років. Концепція передбачає створення сімейства бронетехніки, що складається з модуля шасі й комплектів змінного обладнання в різних варіантах.

Це означає, що базова версія може бути налаштована як бойова машина піхоти, бронетранспортер, командирська машина або санітарна машина.

Основним озброєнням БМП є башта LANCE з 30 або 35-мм гарматою та пусковою установкою для протитанкових ракет, яка може бути оснащена відповідно до вимог замовника.

БМП розроблена з використанням сучасних технологій, що підвищують захист машини (модульна броня, активні системи) та ситуаційну обізнаність. Даний підхід повинен сприяти суттєвому зниженню витрат на експлуатацію, а також більш гнучкого реагування командування ЗС на тактичні вимоги. БМП характеризується високою живучістю, мобільністю і вогневою міццю.

Розрахунок БМП – 12 осіб, включаючи трьох членів екіпажу і до дев’яти осіб десанту. Lynx забезпечує захист розрахунку від різних загроз, включаючи підрив на мінах і саморобних вибухових пристроях, обстріли, касетні боєприпаси та протитанкові керовані ракети.

БМП KF41 під час випробувань у Греції. Серпень 2022. Греція. Фото: Rheinmetall

Довжина БМП KF41 – 7,7 м, ширина – 3,6 м, висота – 3,3 м. Машина оснащена двигуном Liebherr потужністю 850 кВт (1140 к.с.) і трансмісією Renk, максимальна швидкість – 70 км / год, запас ходу по паливу – понад 500 км. В конфігурації з озброєною 35-мм гарматою баштою Lance 2.0, маса KF41 становить близько 44 т.

LYNX Rheinmetall БМП Бронетехніка Випробування Греція Європа Німеччина Світ