fbpx
Військові інженери тренувалися з УР-83П

Військові інженери тренувалися з УР-83П

ЗСУ Інженерні війська навчання Розмінування Сили підтримки ЗСУ Україна

На Хмельниччині військові окремої інженерної бригади провели батальйонні тактико-спеціальні навчання.

Про це повідомляє АрміяInform.

Навчання пройшли у три етапи: планування, переміщення особового складу й військової техніки та практична фаза застосування.

Після планування та оцінювання обстановки, вироблення замислу на бойове застосування підрозділів відбувся марш у визначений район. Під час переміщення військові виконали інженерну розвідку шляхів висування, фортифікаційне обладнання рубежу оборони, встановили групи мін та мінні поля.

На завершальному етапі підрозділи частини практикувалися у проробленні проходів у загородженнях і мінуваннях з використанням переносної установки розмінування УР-83П.

УР-83П. Навчання ЗСУ. Серпень 2020. Фото: АрміяInform

Для довідки: УР-83П – установка розмінування призначена для пророблення проходів в мінних полях. Установка розмінування УР-83П складається з направляючої стійки, анкерного пристрою, двох касет з 22 секціями детонуючого кабелю ДКРП-4, двох реактивних двигунів ДМ-70, двох гальмівних канатів, вузла передачі детонації, підривника ВР-04, з’єднувального троса, пускового пристосування, ЗІП.

Схема застосування УР-83П

Нагадаємо, нещодавно на спільних навчаннях підрозділів ЗСУ та НГУ використовували самохідну реактивну установку УР-77, призначену для розмінування.

Як зазначив керівник навчань майор Федір Єгоров, такі тренування дають змогу вдосконалювати навички командирів підрозділів під час планування та підготовки до оперативного забезпечення бойових дій.

Навчання військових інженерів. Серпень 2020. Фото: АрміяInform

Самі ж військові зазначають, що такі навчання дають практику не тільки командирам в організації оперативного забезпечення бою, а й удосконалюють польову виучку та злагодженість підрозділів у цілому.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube
Телеграм
Viber


ЗСУ Інженерні війська навчання Розмінування Сили підтримки ЗСУ Україна