fbpx
Військові Польщі отримали модернізовані Leopard 2PL

Військові Польщі отримали модернізовані Leopard 2PL

Leopard Модернізація ОПК Польща Світ Сусіди Танк

Польське державне оборонно-промислове об’єднання Polska Grupa Zbrojeniowa передало військовим Польщі перші два модернізованих танків Leopard 2PL.

Про це повідомляє пресцентр Polska Grupa Zbrojeniowa.

Leopard 2PL являє собою модернізацію з раніше поставлених з Німеччини танків Leopard 2A4.

Приймальний акт за результатами випробувань двох перших модернізованих танків Leopard 2PL був підписаний 8 травня 2020 року.

Додатково ще три модернізованих танків повинні бути передані в найближчі терміни.

Leopard 2PL. Фото: Polska Grupa Zbrojeniowa

Повідомляється, що перші танки Leopard 2PL надходять до складу дислокованої у Сьвентошуве (Świętoszowie) до 10-ї бронекавалерійської бригади (10 Brygady Kawalerii Pancernej).

Контракт на модернізацію 128 танків Leopard 2A4 польської армії до рівня Leopard 2PL був укладений міністерством національної оборони Польщі з PGZ у 2015 році, пізніше він був доповнений контрактом на модернізацію ще 14 танків.

Проєкт модернізації був розроблений PGZ спільно з німецькою групою Rheinmetall за окремим контрактом, що обійшовся польській стороні в 130 млн євро.

Головним підрядником по проведенню робіт виступає входить до складу PGZ підприємство Zakłady Mechaniczne “Bumar-Łabędy” SA в Глівіце.

Модернізація

Фактично основні роботи по модернізації двох перших танків, що використовувалися як зразки для випробувань, були проведені Rheinmetall, вони були передані на випробування ще у 2018 році.

При провідній ролі німецької сторони модернізуються ще чотири танки, а ще 12 модернізуються спільно з Bumar-Łabędy. Наступні машини повинні модернізуватися повністю польською стороною.

Перші танки Leopard 2PL повинні були бути здані на початку 2019 року, з повним завершенням робіт до кінця 2021 року. Фактично перші танки здані тільки тепер, а термін виконання контракту продовжено по 2023 рік.

Загальна вартість програми модернізації становить 3,29 млрд злотих (820 млн дол).

Програма модернізації Leopard 2PL включає, крім проведення капремонту танка, установку додаткової модульного захисту корпусу та башти, допоміжної силової установки, нової протипожежної апаратури,

Додатково вдосконалення прицілів командира і навідника з телевізійними камерами KLW-1 Asteria III, приладу нічного бачення KDN-1 Nyks механіка-водія, електричних приводів стабілізації гармати (замість гідравлічних), модернізацію системи управління вогнем, введення в боєкомплект гармати нових 120-мм пострілів Rheinmetall DM11 і DM63.

Снаряд DM11, розроблений компанією Rheinmetall


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 5168 7422 0031 9014

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили не точність чи Вас є що доповнити по матеріалу? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube


Leopard Модернізація ОПК Польща Світ Сусіди Танк