fbpx
Військові Росії та бойовики провели парад на окупованій території Грузії

Військові Росії та бойовики провели парад на окупованій території Грузії

Грузія ЗС Росії Кавказ Парад Росія Світ

На окупованій території Грузії в Південній Осетії збройні сили Росії та ФСБ з незаконними формуваннями провели військовий парад.

Про це повідомляє Мілітарний.

На параді були присутні бойовики так званих «ДНР/ЛНР».

У місті Цхінвалі російські військові 4-ї військової бази та прикордонного управління ФСБ Росії з незаконними збройними формуваннями Південної Осетії провели парад.

Парад було проведено на честь так званого «Дня Республіки».

До окупованої території Грузії прибули представники Росії, Сирії, Північної Осетії (РФ), так званих «ДНР/ЛНР», «Республіки Абхазія» та «Придністровської Молдавської Республіки».

На параді були продемонстровані бронетранспортери, реактивні системи залпового вогню, бойовики Південної Осетії показали російські бронеавтомобілі СБМ ВПК-233136 «Тигр».

Також у день параду Росія офіційно оформила угоду про подвійне громадянство з так званою «республікою Південна Осетія».

Раніше проєкт угоди з Південною Осетією про подвійне громадянство і про спрощений порядок отримання громадянства Росії схвалив президент Росії Володимир Путін.

Південна Осетія

Південна Осетія проголосила «свою незалежність» 29 травня 1992 року. У статусі повністю невизнаного суб’єкта самопроголошена республіка залишалася до серпня 2008 року.

Після війни між Росією і Грузією, 26 серпня 2008 року Південна Осетія була визнана спочатку Російською Федерацією, далі ще шістьма державами-членами ООН (Нікарагуа, Венесуела, Науру, Вануату, Тувалу, Сирія).

Широкого міжнародного визнання Південна Осетія не отримала. Згодом дві держави з семи – Тувалу і Вануату – офіційно відкликали своє визнання.

Таким чином нині Південна Осетія визнається п’ятьма державами-членами ООН та сім’ю невизнаними або частково визнаними утвореннями.

Останньою державою-членом ООН, яка визнала Південну Осетію, була Сирія під керівництвом Асада – в травні 2018 року.

Мапа за темою: Грузія/Абхазія/Південна Осетія

Грузія не визнає незалежність Південної Осетії.

У Конституції Грузії вона іменується як «колишня Південно-Осетинська автономна область», в ряді інших документів – як «Цхінвальського регіону».

Відповідно до закону «Про окуповані території», Південна Осетія вважається окупованою Російською Федерацією. У міжнародних документах ООН Південна Осетія визнається територією Грузії.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube
Телеграм
Viber


Грузія ЗС Росії Кавказ Парад Росія Світ