fbpx
Військові США отримали перший вертоліт UH-60V

Військові США отримали перший вертоліт UH-60V

UH-60M Black Hawk Авіація Гелікоптери ПС США Світ США

Армія США прийняла на озброєння перший багатоцільовий вертоліт UH-60V Black Hawk зі «скляною» кабіною.

Про це повідомляє видання Flightglobal.

Повідомляється, що на замовлення військових до цієї версії була модернізована машина UH-60L. Модернізований вертоліт увійшов до складу армійської авіації на базі в Техасі.

Версія UH-60V є модернізованим варіантом застарілого UH-60L. Головною відмінністю модернізованої версії є повністю цифрова кабіна пілотів і управління, уніфіковане з сучасними багатоцільовими вертольотами UH-60M.

Розробка «скляної» кабіни для вертольота Black Hawk велася протягом 2,5 років. Цифрова кабіна пілотів Black Hawk отримала чотири контрастних рідкокристалічні дисплеї.

На два дисплеї виводиться інформація про швидкість, висоту польоту, крен і тангажу, а на інші два – польотні завдання, показники датчиків і будь-яка інша інформація, яку вибирають льотчики.

Кабіна пілотів UH-60V. Фото з відкритих джерел

Нове обладнання виконано за модульним принципом з відкритою архітектурою. Це означає, що в міру модернізації до складу бортового обладнання можуть бути додані нові системи. При цьому додаткових доробок не потрібно. Програмне забезпечення також виконано модульним, завдяки чому деякі нові функції можна додавати установкою додаткових додатків.

Модернізація до UH-60V дозволить американським військовим відмовитися від роздільної підготовки пілотів, які сьогодні змушені окремо вчитися управлінню UH-60L і окремо – UH-60M.

Крім того, обладнання вертольота сумісно з системою глобальної організації повітряного руху. Ресурс фюзеляжу вертольота збільшений на 10 років в порівнянні з ресурсом UH-60L.

Операційні та оціночні випробування UH-60V успішно пройшов навесні поточного року. Нині на озброєнні Армії США стоять 760 вертольотів UH-60L, які планується модернізувати до версії UH-60V.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube


UH-60M Black Hawk Авіація Гелікоптери ПС США Світ США