fbpx
Військово-морська група НАТО провела навчання в Чорному морі

Військово-морська група НАТО провела навчання в Чорному морі

SNMG2 Болгарія ВМС Болгарії ВМС Румунії НАТО Румунія Світ Сусіди Флот Чорне море

Кораблі 2-ї постійної військово-морської групи НАТО (SNMG2) провели навчання із кораблями і авіацією Румунії недалеко від порту Констанци.

Про це повідомляє сайт Військово-морського командування НАТО.

В рамках тренувань відпрацьовувався сценарій проведення групи кораблів через ділянку із мінами.

Для цього до тренувань був залучений мінний тральщик ВМС Румунії Lupu Dinescu (М-25).

В рамках проходу через ділянку із мінами кораблі SNMG2 здійснювали прикриття угруповання із повітря. 2 румунських винищувачі МіГ-21 були задіяні для імітації повітряної загрози.  Окрім того участь в навчаннях взяв румунський ракетний корвет Zborul (F-188).

Кораблі другої постійної морської групи НАТО у Чорному морі

До тренувань, які відбулися 30 березня, кораблі SNMG2 перебували три дні в Констанці, де здійснювати поповнення запасів.

Після заходу до Чорного моря 3 кораблів SNMG2 (італійського фрегату ITS Virginio Fasan, канадського фрегату HMCS Fredericton і турецького фрегату TCG Salihreis) до них приєдналися кораблі Румунії і Болгарії. Мова йде про румунський фрегат ROS «ReginaMaria» (F 222) та болгарський фрегат BGS «Verni» (F 42). Таким чином в складіSNMG2 на сьогодні перебуває 5 фрегатів.

До Чорного моря 2-а постійна військово-морська група кораблів НАТО (SNMG2/Standing NATO Maritime Group 2) увійшла напередодні, флагман групи – фрегат NCSM Fredericton (337) Королівських ВМС Канади, також у групі фрегати – італійський ITS Virginio Fasan (F591) та турецький TCG Salihreis (F246).

Кораблі 2-ї постійної військово-морської групи НАТО (SNMG2/Standing NATO Maritime Group 2) зазвичай оперують у Середземному морі, також до їхньої зони відповідальності входить і Чорне море.

2-а постійна військово-морська група НАТО (англ. Standing NATO Maritime Group 2; SNMG2) — одна з морських груп швидкого реагування НАТО, зазвичай складається з 6-8 кораблів та суден на ротаційній основі.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 5168 7422 0031 9014

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили не точність чи Вас є що доповнити по матеріалу? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube


SNMG2 Болгарія ВМС Болгарії ВМС Румунії НАТО Румунія Світ Сусіди Флот Чорне море