fbpx
Військово-морська група НАТО провела навчання в Чорному морі

Військово-морська група НАТО провела навчання в Чорному морі

SNMG2 Болгарія ВМС Болгарії ВМС Румунії НАТО Румунія Світ Сусіди Флот Чорне море

Кораблі 2-ї постійної військово-морської групи НАТО (SNMG2) провели навчання із кораблями і авіацією Румунії недалеко від порту Констанци.

Про це повідомляє сайт Військово-морського командування НАТО.

В рамках тренувань відпрацьовувався сценарій проведення групи кораблів через ділянку із мінами.

Для цього до тренувань був залучений мінний тральщик ВМС Румунії Lupu Dinescu (М-25).

В рамках проходу через ділянку із мінами кораблі SNMG2 здійснювали прикриття угруповання із повітря. 2 румунських винищувачі МіГ-21 були задіяні для імітації повітряної загрози.  Окрім того участь в навчаннях взяв румунський ракетний корвет Zborul (F-188).

Кораблі другої постійної морської групи НАТО у Чорному морі

До тренувань, які відбулися 30 березня, кораблі SNMG2 перебували три дні в Констанці, де здійснювати поповнення запасів.

Після заходу до Чорного моря 3 кораблів SNMG2 (італійського фрегату ITS Virginio Fasan, канадського фрегату HMCS Fredericton і турецького фрегату TCG Salihreis) до них приєдналися кораблі Румунії і Болгарії. Мова йде про румунський фрегат ROS «ReginaMaria» (F 222) та болгарський фрегат BGS «Verni» (F 42). Таким чином в складіSNMG2 на сьогодні перебуває 5 фрегатів.

До Чорного моря 2-а постійна військово-морська група кораблів НАТО (SNMG2/Standing NATO Maritime Group 2) увійшла напередодні, флагман групи – фрегат NCSM Fredericton (337) Королівських ВМС Канади, також у групі фрегати – італійський ITS Virginio Fasan (F591) та турецький TCG Salihreis (F246).

Кораблі 2-ї постійної військово-морської групи НАТО (SNMG2/Standing NATO Maritime Group 2) зазвичай оперують у Середземному морі, також до їхньої зони відповідальності входить і Чорне море.

2-а постійна військово-морська група НАТО (англ. Standing NATO Maritime Group 2; SNMG2) — одна з морських груп швидкого реагування НАТО, зазвичай складається з 6-8 кораблів та суден на ротаційній основі.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube
Телеграм
Viber


SNMG2 Болгарія ВМС Болгарії ВМС Румунії НАТО Румунія Світ Сусіди Флот Чорне море
Facebook Notice for EU! You need to login to view and post FB Comments!