fbpx
Військовим передали партію БРДМ-2Л1

Військовим передали партію БРДМ-2Л1

БРДМ-2 Бронетехніка ДОЗ (Державне оборонне замовлення) Закупівлі ЗСУ Миколаївський бронетанковий завод Модернізація Україна Укроборонпром

“Миколаївський бронетанковий завод” передав Міноборони України партію з понад десяти одиниць відновлених бронетранспортерів БРДМ-2Л1.

Про це повідомляє пресцентр “Укроборонпром”.

Це вже третя партія техніки, яка пройшла капітальний ремонт та покращення характеристик в рамках цьогорічного державного оборонного замовлення (ДОЗ).

Нагадаємо, у квітні 2020 року було передано ЗСУ партію з 8 одиниць БРДМ-2Л1 й у травні 2020 року передано до Президентського полку 5 одиниць БРДМ-2Л1.

Відзначається, що протягом 2019 року в рамках державного оборонного замовлення (ДОЗ) на “Миколаївському бронетанковому заводі” відремонтували та модернізували близько ста одиниць бронетанкової техніки.

“Миколаївський бронетанковий завод” входить до складу Державного концерну “Укроборонпром“.

БРДМ-2Л1 – модернізація радянської БРДМ-2. Зокрема БРДМ-2Л1 містить новітні засоби навігації та зв’язку, тепловізійну систему нічного керування.

Додатково в БРДМ-2Л1 змінено розташування особового складу та поліпшено ергономіку машини за рахунок бокових люків з посиленим бронюванням, що пришвидшує десантування екіпажу та спрощує експлуатацію техніки.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 5168 7422 0031 9014

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили не точність чи Вас є що доповнити по матеріалу? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube


БРДМ-2 Бронетехніка ДОЗ (Державне оборонне замовлення) Закупівлі ЗСУ Миколаївський бронетанковий завод Модернізація Україна Укроборонпром