fbpx
Вірменія обстріляла позиції Азербайджану в Карабасі

Вірменія обстріляла позиції Азербайджану в Карабасі

Азербайджан Азія Вірменія Кавказ Нагірний Карабах Світ

Вірменські збройні сили в черговий раз піддали обстрілу позиції Азербайджанської Армії.

Про це повідомляє Мілітарний.

Згідно із заявою Міністерства оборони Азербайджану, в пятницю, 11 червня з 17:00 до 17:30 позиції Азербайджанських військ, що дислоковані в напрямку населеного пункту Ашаги Айрим Кельбаджарського району, піддалися обстрілу зі стрілецької зброї з позицій збройних сил Вірменії на території Варденісського району.

У повідомленні зазначається, що загиблих і поранених серед особового складу Азербайджанської армії немає.

Військові Азербайджану

На початку червня, цього року, Азербайджан заявляв про порушення кордону в напрямку села Армудлу Кельбаджарського району військовими Вірменії.

Розташування Чорного озера між Азербайджаном та Вірменією на мапі Google Maps

Тоді, за офіційним повідомленням група вірменських військових чисельністю близько 40 бійців зайшла на територію Азербайджану на 400 метрів.

В оборонному відомстві Азербайджану уточнили, що зброї під час цього не застосовувалося.

Інцидент, що тоді стався азербайджанські військові назвали «черговою провокацією», відповідальність за яку лежить на вірменській стороні.

На минулому тижні стало відомо, що у Вірменії звинувачують свого колишнього військового у шпигунстві на користь Азербайджану. Згідно з інформацією вірменської спецслужби, він передавав азербайджанській стороні військові і державні секрети про Збройні сили Вірменії і невизнаної «Нагірно-Карабахської республіки» («НКР»).

Повідомлялося, що рербування військовослужбовця та його друга – громадянина Вірменії, відбулась у Туреччині, де вони потрапили у поле зору азербайджанських спецслужб.

Боєць сил Вірменії в Нагірному Карабасі

Як вказано у пресрелізі, «на території посольства Азербайджану в третій країні зазначені особи підписали вербувальні документи про те, що вони дають свої підписи і згоду, після чого отримали відповідні прізвища і передоплату».

СНБ Вірменії також повідомило, що обвинувачені протягом військових дій в Нагірному Карабаху восени 2020 року передавали азербайджанським спецслужбам військові і державні таємниці про дислокацію вірменських військ, особисті дані командирів ЗС Вірменії і «НКР», а також про кількість озброєнь.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube


Азербайджан Азія Вірменія Кавказ Нагірний Карабах Світ