fbpx
Вітрильник ВМС Еквадору затримав швидкісний катер наркоторгівців

Вітрильник ВМС Еквадору затримав швидкісний катер наркоторгівців

ВМС Еквадору Еквадор Затримання Колумбія Латинська Америка Світ Флот

Навчальний вітрильник Військово-морських сил Еквадору вистежив та спіймав швидкісний катер наркоторгівців.

Про це інформує Мілітарний

У п’ятницю, 22 жовтня,  трищоглове навчальне судно Guayas затримало навантажене наркотиками високошвидкісне судно контрабандистів біля берегів Колумбії, повідомили у соціальних мережах ВМС Еквадору.

Вітрильник Guayas було побудовано в 1977 році в якості навчального корабля для курсантів. 80-метрове судно, створене за технологіями XIX століття.

«Навчальний корабель Guayas, здійснюючи свій міжнародний навчальний похід, зміг вистежити це судно для подальшого захоплення; Ці кустарні судна типу LPV регулярно використовуються транснаціональними наркозлочинними організаціями для перевезення речовин, що підлягають контролю, через їх вантажопідйомність», – йдеться у перекладі заяви ВМС Еквадору.

Саморобний швидкісний напівзанурюваний човен призначений для транспортування наркотиків. Катер є низькопрофільним судном, велика частина якого знаходиться в зануреному стані для зменшення помітності. Даний затриманий плавзасіб повністю занурюватися не здатний.

Екіпаж з 4 чоловік – трьох еквадорців і одного колумбійця, затримали в межах 200 морських миль від виняткової економічної зони Колумбії. Зловмисників доставили на материк для допиту. Вантаж кокаїну вилучено (за різними заявами від 1,5 до 6 тонн). Судно було вилучено та доставлено до Еквадору.

Швидкісні напівзанурювані човни стали великою проблемою в операціях по боротьбі з наркотиками у відкритому морі.

Занурювальний човен наркоторговців

Такі катери іноді бувають досить великими, щоб перевозити кілька тонн наркотиків, вони також мають низький силует корпусу , щоб їх було важко виявити у воді, візуально або за допомогою радара.

На початку цього року, у Колумбії Генеральна прокуратура спільно з ВМС країни та Адміністрацією з боротьби із наркотиками США (Drug Enforcement Administration – DEA) викрили корабелів з будівництва «наркосубмарин».

Одна з виявлених «наркосубмарин»

Нелегальна організація з 11 членів купувала будівельні матеріали для судна, займалась їх будівництвом та координацією матеріально-технічного забезпечення для переміщення наркотиків за кордон.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube
Телеграм
Viber


ВМС Еквадору Еквадор Затримання Колумбія Латинська Америка Світ Флот