fbpx
ВМФ США придбав у Британії літак Sentry AEW1

ВМФ США придбав у Британії літак Sentry AEW1

Авіація Велика Британія ВМФ США Королівські ПС Великої Британії Світ США

ВМФ США придбав у Британії літак дальнього радіолокаційного виявлення Sentry AEW1.

Про це інформує Мілітарний.

Журнал Scramble пише, що Королівські Повітряні сили Великої Британії продали Сполученим Штатам Америки літак дальнього радіолокаційного виявлення Boeing Sentry AEW1 з серійним номером ZH104.

30 червня 2021 року Міністерство оборони США оголосило, що Міністерству оборони Великої Британії було виплачено 15 мільйонів доларів за цей літак. Доставка повітряного судна відбудеться до вересня 2021 року.

Командування військово-морської авіації (NAVAIR) почне експлуатацію E-3D, але не використовуватиме функціональні можливості бортових систем повітряного спостереження та управління (AWACS).

Офіс програми ВМФ США E-6B (PMA-271) придбав E-3D Boeing 707-320 з двигунами CFM56 та з достатнім експлуатаційним ресурсом для того, щоб утримувати цей літак в експлуатації до 2038 року, для використання його в навчально-тренувальних польотах.

ВМФ США виконуватиме льотну підготовку з повітряним судном, щоб зменшити тривалість тренувальних годин на літаках E-6B.

В даний час Флот США проводить всю початкову та періодичну підготовку пілотів літаків дальнього радіолокаційного виявлення на стройових літаках E-6B. Ці навчальні польоти піддають літаки значному непотрібному зносу та негативно впливають на готовність до виконання завдань E-6B.

Більше того, відсутність спеціального навчального літака збільшує час, необхідний для підготовки кваліфікованих екіпажів, для виконання місії на E-6B.

Boeing E-3F Sentry був розроблений компанією Boeing на базі пасажирського літака Boeing-707-320B. Перший політ здійснив 31 жовтня 1975 року.

Основу комплексу AWACS становить потужна багатофункціональна РЛС кругового огляду AN/APY-1 (AN/APY-2). Літак може працювати з надводним і малорухливим повітряним цілям. За програмою модернізації RSIP РЛС була доопрацьована з метою ефективного виявлення маловисотних крилатих ракет.

Нагадуємо, що НАТО почало оновлювати свої літаки AWACS. В рамках Програми продовження експлуатації літаків Boeing E-3A Airborne Warning and Control System (AWACS) за програмою (FLEP) НАТО, компанія Boeing обрала італійського виробника Leonardo головним підрядником для модернізації 14 літаків.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ monobank: 4441 1144 4179 6255

➡ PayPal [email protected]

➡Patreon https://www.patreon.com/milinua  

 


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: [email protected]

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube
Телеграм
Viber


Авіація Велика Британія ВМФ США Королівські ПС Великої Британії Світ США