fbpx
ВМФ США виявив помилки в проекті прибережних бойових кораблів LCS

ВМФ США виявив помилки в проекті прибережних бойових кораблів LCS

ВМФ США Патрульний корабель Світ Суднобудування США Флот

Оперативна група ВМФ США виявила 32 помилки в проекті прибережних бойових кораблів LCS.

Про це повідомляє Мілітарний з посиланням на Defense World.net.

“Ми опрацьовуємо багато питань по LCS, – сказав віце-адмірал Рой Кітченер, командувач надводними силами ВМФ. – Один з найбільш значних факторів, який ми бачили, – це простої, викликані ненадійними комплектуючими багатьох критично важливих систем, які вийшли з ладу”.

У ВМФ США розраховують на усунення недоліків проектів цих кораблів вже найближчим часом.

Littoral Combat Ship (LCS) – це нове покоління військових кораблів, що призначені виконувати широкий спектр бойових завдань як у відкритому морі, так і в прибережній зоні. Серед функцій – патрулювання, боротьба кораблями та підводними човнами противника, протимінна робота, ведення розвідки та інші.

Прибережні бойові кораблі підходять для роботи на мілководді. Вони розроблені швидкими і маневреними і випускаються в двох варіантах – Freedom та Independence.

Клас Freedom відомий відмовами трансмісії, викликаними неефективною конструкцією редукторів, зазначають представники ВМФ США.

Три кораблі цього класу – USS Milwaukee, USS Fort Worth і перший USS Freedom – постійно виходили з ладу, і це зробило їх непридатними для використання.

Корабель USS Marinette типу Freedom. Листопад 2020. Фото: Lockheed Martin

У січні ВМФ США припинив прийомку нових кораблів класу Freedom до тих пір, поки не будуть усунуті зауваження в проектній документації.

Віце-адмірал Кітченер сказав, 32 “ключові проблеми надійності” на 23 кораблях обох платформ, в основному зосереджені на несправностях в гідравлічних силових установках та на електростанціях, включаючи двигуни, опори двигуна та паливні магістралі.

У кораблів класу Independence постійні проблеми з системою охолодження головного двигуна.

USS Gabrielle Giffords (LCS 10) здійснив пуски протикорабельних ракет NSM

На початку травня, ми повідомляли, що ВМФ США планують озброїти кораблів прибережної зони LCS протикорабельними ракетами NSM. Протягом наступних приблизно 18 місяців 31 з 35 LCS будуть оснащені NSM, – заявив 29 квітня начальник військово-морських операцій адмірал Майкл Гілд на слуханнях в Конгресі з бюджету ВМФ і КМП США на 2022 рік. Також, плани США щодо прискорення закупівель ракет підтверджуються опублікованим 30 квітня звітом компанії Kongsberg Group за перший квартал цього року.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube


ВМФ США Патрульний корабель Світ Суднобудування США Флот