fbpx
ВМС Джибуті поповнилися чотирма кораблями

ВМС Джибуті поповнилися чотирма кораблями

Африка Джибуті Патрульний корабель Патрульні катери Світ Флот

Військово-морські сили Джибуті поповнилися одразу чотирма кораблями та катерами.

Про це інформує Мілітарний.

До складу ВМС Джибуті, під час церемонії передачі, яка відбулася 22 листопада, відразу увійшли два кораблі та два катери, які значно збільшили військово-морський потенціал цієї країни, пишуть місцеві ЗМІ.

Африканська країна розташована на берегах Баб-ель-Мандебської протоки на межі між Червоним морем та Аравійською затокою.

Військовий флот Джибуті поповнився двома малими патрульними кораблями Capt. Elmi Robleh (Р20) та Adj. Ali M Houmed (Р22), побудованих за проектом Damen Stan Patrol 5009 міжнародною суднобудівною групою Damen Shipyards Group на верфі Damen Shipyards Cape Town у Кейптауні в Південно-Африканській Республіці.

Патрульні судна обладнані для виконання завдань у портах, прибережних та відкритих морських районах. Ці кораблі довжиною корпусу 51,3 метра та шириною 9 метрів, мають сталевий корпус і максимальну водотоннажність 485 тонни.

Дальність плавання на повному ходу досягає 2000 миль, автономність більше 20 днів. Чотири дизельні двигуни Caterpillar C32 сумарною потужністю 4324 кВт, які забезпечують повну швидкість до 29,5 ​​вузлів.

Їхня місія полягає в забезпеченні спостереження за територіальними водами Джибутії, пошук і порятунок на морі, боротьба з торгівлею людьми та іншими формами загроз, такими як піратство та для супроводження груп великих вантажних кораблів.

На кораблях ВМС Джибуті встановлено дистанційно керовану артилерійську установку для гармати малого калібру.

ВМС Джибуті

Також, того дня до складу Військово-морських сил Джибуті було прийнято сторожовий 27-метровий катер китайської побудови за проектом Predator NHS615.

Окрім цього був переданий виведений зі складу ВМС Китаю малий десантний корабель проекту 074.

Двома днями раніше, а саме 20 листопада, берегова охорона Джибуті ввела у стрій сторожовий катер Khor Ambado японського виробництва, який був доставлений до країни ще на початку року.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube
Телеграм
Viber


Африка Джибуті Патрульний корабель Патрульні катери Світ Флот