fbpx
ВМС Франції випробує лазерну зброю на своїх кораблях у 2022 році

ВМС Франції випробує лазерну зброю на своїх кораблях у 2022 році

Випробування ВМС Франції Європа ОПК Світ Технології Флот Франція

ВМС Франції планує випробування лазерної зброї на своїх кораблях у 2022 році.

Про це інформує Мілітарний.

Згідно з повідомленням ВМС Франції, у 2022 році, випробує лазерну зброю Helma-P, яка буде встановлена ​​на бойових кораблях – пише Navy Recognition.

Французька генеральна дирекція озброєнь (DGA) у співпраці з компанією CILAS продемонстрували знищення безпілотника системою лазерної зброї 7 липня 2021 року. Ця демонстрація відбулася в центрі випробувань ракетного озброєння DGA, розташованому на південному заході Франції.

Система HELMA-P була розроблена спільно компаніями CILAS і Ariane Group в 2017-19 роках. Вона включає в себе оптиколокаційнну станцію і власне лазер потужністю 2 кВт.

Вона може нейтралізувати повітряні цілі на відстані до одного кілометра за короткий проміжок часу.

Систему передбачається використовувати також в наземних установках, зокрема, для захисту від потенційної терористичної атаки з повітря. Її випробування розпочалися в жовтні 2020 року.

Лазерний комплекс здатний знищувати будь-який тип безпілотника, що летить зі швидкістю до 50 км/год та у складних умовах супроводження цілі.

HELMA-P може використовуватися для боротьби з іншими загрозами, включаючи катери-камікадзе, а також для постановки оптичних перешкод і руйнування антен ворожих радарів і оптико-локаційних систем.

Як повідомлено, порівняно з існуючими корабельними системами самооборони, такими як ракети та гармати, лазери можуть забезпечити надводні кораблі ВМС більш економічними та ефективними засобами протидії певним надводним, повітряним та балістичним цілям, а також безпілотникам.

Кораблі, обладнані комбінацією лазерів та існуючими системами самооборони, можуть бути в змозі ефективніше захищатися від ряду подібних загроз.

Нагадуємо, що в травні, у Франції спустили на воду третій патрульний корабель проєкту OPV-87 для Військово-морських сил Аргентини. Новий корабель отримав іменування ARA Storni та бортовий номер «53».


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube


Випробування ВМС Франції Європа ОПК Світ Технології Флот Франція