fbpx
ВМС готують нові екіпажі для “Айлендів”

ВМС готують нові екіпажі для “Айлендів”

198 Навчальний центр ВМС України Катери «Island» навчання Україна Флот

Проходить другий етап підготовки військових моряків, які стануть основою нових екіпажів патрульних катерів класу «Айленд».

Про це повідомляє АрміяInform.

Підготовка проводиться на базі 198-го навчального центру ВМС ЗС України.

Перший етап підготовки відбувся в Одесі, де відібрані кандидати пройшли теоретичний і практичний курси занять, на яких вивчали технічні характеристики катерів цього класу.

Під час другого етапу, що триватиме чотири тижні, екіпажі відпрацьовуватимуть майже всі практичні питання, пов’язанні зі службою на кораблі.

Повідомляється, що моряки складали заліки з боротьби за живучість, з пожежами та затопленнями. Далі будуть тренування з несення служби на ходовому містку й у машинному відділені.

Наприкінці другого етапу особовий склад відпрацьовуватиме у складі всього катера роботу між головним командним пунктом і всіма постами.

«Відтоді, як дізнався, що такі катери будуть надані нашим ВМС, мріяв потрапити на них служити. Готувався, пройшов відбір. Володію розмовною іспанською, маю базові знання з англійської. Наступним етапом буде поглиблене вивчення саме англійської мови», — розповідає моторист-електрик МБАК «Нікополь», старший матрос Андрій Оприска.

Патрульні катери «Слов’янськ та «Старобільськ» типу Island, на урочистостях

Після завершення другого етапу підготовки військові моряки, які стануть основою нових екіпажів «Айлендів», пройдуть мовні курси у вищих військово-навчальних закладах Одеси.

Далі вони вирушать для проведення подальшого навчання у Балтимор (США), де відбуватиметься теоретична та практична підготовка екіпажів і фактичні виходи в море на борту нових катерів класу «Айленд».


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ monobank: 4441 1144 4179 6255

➡ PayPal [email protected]

➡Patreon https://www.patreon.com/milinua  

 


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: [email protected]

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube
Телеграм
Viber


198 Навчальний центр ВМС України Катери «Island» навчання Україна Флот