fbpx
ВМС Греції отримає перший вітчизняний катер для спеціальних операцій

ВМС Греції отримає перший вітчизняний катер для спеціальних операцій

Балкани ВМС Греції Греція Європа Світ Суднобудування Флот Швидкісні катери

Військово-морські сили Греції отримають перший вітчизняний катер для спеціальних операцій.

Про це інформує Мілітарний.

Грецька суднобудівна компанія Hellenic Shipyards передасть ВМС Греції перший спроектований та побудований на території країни катер спеціального призначення (SOC), пише Jane’s Navy International.

Новий катер, який отримав назву Agenor, був спущений на воду 30 липня і зараз перебуває на завершальному етапі ходових випробувань.

Створення судна здійснювалось за проектом компанії Navinco. Катер має V-подібний корпус, виготовлений із алюмінієвого сплаву.

ВМС Греції використовуватимуть Agenor для виконання низки завдань, у тому числі оперативної висадки та евакуації спеціальних підрозділів, патрулювання, підтримки пошуково-рятувальних операцій.

Судно спроектоване для застосування на максимальній дальності до 350 морських миль від берега при хвилюванні моря до 4 балів, залежно від корисного навантаження. На ньому також буде встановлено швидкісний надувний човен.

До складу озброєння увійде дистанційно керований модуль з 12,7-мм кулеметом M2HB. Ще два кулемети M2HB або автоматичні гранатомети можуть бути встановлені на кріпленнях, розташованих по обидва боки в кормовій частині судна.

Катер обладнали гіростабілізованою електронно-оптичною станцією MLT-SUR-100RTM, РЛС SIMRAD, двома морськими камерами, системою відеоспостереження та комплексом автоматичної ідентифікації суден (AIS).

Agenor оснащений двома двигунами MAN V8 потужністю 1200 к.с. та здатний розвивати максимальну швидкість більше 80 км/год. Катер може мати корисне навантаження масою до 4,5 т.

Довжина катера – 17,6 м,
ширина – 4,2 м,
осадка – 0,95 м,
водотоннажність – 22 т,
екіпаж катера – 4 особи.

Agenor стане найсучаснішим катером спеціального призначення в грецькому флоті.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube
Телеграм
Viber


Балкани ВМС Греції Греція Європа Світ Суднобудування Флот Швидкісні катери