fbpx
ВМС Індії отримали 10-й патрульний літак P-8I

ВМС Індії отримали 10-й патрульний літак P-8I

Boeing P-8 Poseidon Авіація Азія ВМС Індії Закупівлі Індія Морська авіація Світ

ВМС Індії отримали 10-й морський патрульний літак P-8I.

Про це інформує Мілітарний.

Naval News повідомляє, що компанія Boeing передала ВМС Індії 10-й морський патрульний літак P-8I. Патрульні літаки є невід’ємною частиною морської авіації Індії. З моменту введення в експлуатацію першого літака в 2013 році, їх сукупний наліт перевищив 30000 годин.

Це другий літак, який поставлений за додатковим контрактом вартістю 1,1 млрд доларів, на чотири додаткові літаки, який Міністерство оборони Індії уклало в 2016 році.

ВМС Індії стали першим закордонним замовником P-8A. Базовий контракт вартістю близько 2,1 млрд доларів, що передбачає поставку восьми літаків й допоміжного обладнання, уряд Індії підписав у січні 2009 року.

Фотообкладинка до новини. Приклад літака P-8I ВМС Індії. Фото з відкритих джерел

Також, компанія Boeing завершує будівництво Центру підтримки навчання й обробки даних в Індії та допоміжного центру в Військово-морському інституті авіаційних технологій в рамках підписаного у 2019 році контракту на навчання і підтримку.

Підготовка в цих центрах дозволить екіпажам ВМС підвищувати навички виконання польотів в більш короткі терміни, скоротити час навчання на борту літака, що призведе до підвищення готовності парку P-8I до виконання завдань за призначенням.

Boeing P-8A – патрульний протичовновий літак, який призначений для виявлення та знищення підводних човнів противника в районах патрулювання. Також він може здійснювати розвідку та брати участь в протикорабельних та рятувальних операціях.

Патрульний протичовновий літак Boeing P-8A Poseidon

Літак був створений на базі цивільного пасажирського літака Boeing 737—800. Військово-морський флот США погодив виробництво літака у серпні 2010 року.

В 2013 році P-8 Poseidon став на озброєння авіації флоту США, де замінив основний протичовновий літак ВМФ США P-3C, який перебував на озброєнні з 1960- х років.

Він призначений для виявлення та знищення підводних човнів противника в районах патрулювання. Також він може здійснювати розвідку та брати участь в протикорабельних та рятувальних операціях.

Літак може нести до 9 тонн озброєння, для яких передбачено 6 зовнішніх точок підвіски та 5 внутрішніх. На які можуть встановлюватись протикорабельні та крилаті ракети, торпеди, морські міни та авіабомби.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube
Телеграм
Viber


Boeing P-8 Poseidon Авіація Азія ВМС Індії Закупівлі Індія Морська авіація Світ