fbpx
ВМС Індонезії ввели в експлуатацію танкодесантний корабель KRI Teluk Youtefa-522

ВМС Індонезії ввели в експлуатацію танкодесантний корабель KRI Teluk Youtefa-522

Азія ВМС Індонезії Десантні катери та кораблі Індонезія Суднобудування Флот

ВМС Індонезії ввели в експлуатацію танкодесантний корабель KRI Teluk Youtefa-522.

Про це інформує Мілітарний.

KOMPAS.com повідомляє, що 12 липня на військово-морській базі в Танджунг Пріок, Північна Джакарта. Відбулася церимонія введення в експлуатацію Військово-морських сил Індонезії танкодесантного корабля KRI Teluk Youtefa-522, він став третім кораблем класу Teluk Bintuni (LST).

Корабель було спущено у травні 2019 року місцевим суднобудівним підприємством PT Daya Radar Utama (DRU).

KRI Teluk Youtefa-522 тепер приєднається у складі Стратегічного командування морських перевезень до головного корабля цього проекту Teluk Bintuni, який був введений в експлуатацію в червні 2015 року, і Teluk Lada, який вступив в експлуатацію в лютому 2019 року.

Будівництво Teluk Youtefa є частиною контракту на три додаткові судна цього класу, який був укладений у січні 2017 року, разом з двома іншими суднами LST – Teluk Palu (523) та Teluk Calang (524) – які в даний час знаходяться на завершених стадіях будівництва та очікують вступу на службу пізніше цього року.

Окрім того, ще два судна цього класу були спущені на воду в кінці лютого цього року.

Корабель має довжину 120 м, ширину 18 і осадку корпусу 3 м. Судно оснащено двома дизельними двигунами STX-MAN потужністю 4 320 кВт та розвиває максимальну швидкість 16 вузлів, ма має дальність ходу 7200 миль зі швидкостю 12 вузлів.

Судно може бути оснащене двома палубними 40-мм гарматами та 12,7-мм кулеметами. Корабель може перевозити до 10 танків Leopard 2 та 300 військовослужбовців.

Нагадуємо, що Італія побудує для військово-морських сил Індонезії шість фрегатів. 10 червня 2021 року, було підписало контракт з міністерством оборони Індонезії на будівництво шести фрегатів проекту FREMM для військово-морських сил цієї країни.

Корабель F598 Spartaco Schergat типу FREMM. Фото з відкритих джерел

Окрім того, в контракт входить поставка Індонезії з проведенням ремонту і модернізації двох виведених зі складу ВМС Італії фрегатів типу Maestrale.

Вартість та інші параметри контракту не називаються, але, ймовірно, це найбільший експортний військовий суднобудівний контракт в історії компанії Fincantieri.

Корабель F589 Emilio Bianchi типу FREMM. Фото з відкритих джерел

Як повідомляють італійські джерела, перші три фрегата типу FREMM будуть побудовані для Індонезії на верфях Fincantieri в Італії, а три інших будуть будуватися при італійському сприяннї на підприємстві індонезійського державного суднобудівного об’єднання РТ PAL. Ремонт і модернізація двох фрегатів типу Maestrale будуть також проведені в Італії.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ monobank: 4441 1144 4179 6255

➡ PayPal [email protected]

➡Patreon https://www.patreon.com/milinua  

 


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: [email protected]

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube
Телеграм
Viber


Азія ВМС Індонезії Десантні катери та кораблі Індонезія Суднобудування Флот