fbpx
ВМС Ірану отримали новий фрегат Dena

ВМС Ірану отримали новий фрегат Dena

Азія ВМС Ірану Іран Світ Флот Фрегати

ВМС Ірану урочисто прийняли до свого складу четвертий корабель типу Mowj.

Про це інформує Мілітарний.

З повідомлення Navy Recognition, стало відомо, що 13 червня, флот Ірану отримав новий фрегат Dena з бортовим номером 75.

Кораблі типу Mowj мають водотоннажність близько 1500 т, їхня довжина становить 95 метрів; ширина – 11,1 м; осадка – 3,35 м. Екіпаж складається з 140 осіб.

Рух корабля забезпечують два двигуни потужністю 10000 к.с. (7500 кВт) та чотири дизель-генератора потужністю 740 к.с. (550 кВт). Фрегат може рухатися з максимальною швидкістю 30 вузлів.

Крім того, ці бойові одиниці оснащені вертолітним майданчиком і, за словами розробників, володіють зниженою радіолокаційної помітністю.

Озброєння фрегатів типу Mowj складається: однієї 76-мм та 40-мм (Fath-40) артилерійської установки, двох 20-мм автоматичних гармат Oerlikon і двох 12,7 мм кулеметів.

Окрім того, корабель оснащується чотирма протикорабельними ракетами Noor з дальністю стрільби до 120 км, та чотирма ЗРК Mehrab, і двома 324- мм торпедними апаратами.

В даний час три фрегати цього класу перебувають на озброєнні ВМС Ірану, ще три кораблі будуються.

Нагадуємо, що на початку червня, біля берегів Ірану загорілося і затонуло судно Kharg, що було найбільшим у іранських Військово-морських силах.

Повідомляється, що пожежа сталася на допоміжному судні Військово-морських сил Ірану 2 червня в Оманській затоці за нез’ясованих обставин.  Вогонь спалахнув в одній з систем судна який виконував навчальну місію, змусивши екіпаж евакуюватися.

Це судно було одне з небагатьох в іранських Військово-морських силах, здатне забезпечити поповнення запасів для інших кораблів в морі. Він також може піднімати вантажі і має можливість приймати вертольоти.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ monobank: 4441 1144 4179 6255

➡ PayPal [email protected]

➡Patreon https://www.patreon.com/milinua  

 


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: [email protected]

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube
Телеграм
Viber


Азія ВМС Ірану Іран Світ Флот Фрегати