fbpx
ВМС Італії замовили новий пошуково-рятувальний корабель

ВМС Італії замовили новий пошуково-рятувальний корабель

ВМС Італії Європа Італія Світ Суднобудування Флот

Суднобудівна верф T. Mariotti в Генуї, які є частиною холдингу Genova Industrie Navali стала переможцем тендеру на будівництво нового рятувального судна для ВМС Італії.

Про це повідомляє Мілітарний з посиланням на EDR On-Line.

Судно, відоме під абревіатурою SDO-SURS (Special & Diving Operations-Submarine Rescue Ship), призначене замінити рятувальний корабель Anteo (A 5309), який досягнув кінця свого терміну експлуатації.

Тендер був оголошений Дирекцією італійських морських озброєнь Генерального секретаріату оборони та Національним управлінням озброєнь на будівництво військово-морського судна підтримки підводних операцій, проведення спеціальних операцій та порятунку особового складу підводних човнів, що зазнали аварії або технічних несправностей, для ВМС Італії.

Нове судно буде оснащене передовими системами для підводних робіт, виконуючи важливу функцію порятунку екіпажів підводних човнів, що відповідає поточній модернізації підводного флоту ВМС Італії, але також буде здатне забезпечити загальну підтримку військового флоту.

Цей корабель, разом з новими підводними човнами U212NFS, внесе значний внесок у спостереження та контроль критично важливої підводної інфраструктури, і загалом для покращення морської безпеки.

Підписання контракту очікується до літа, будівництво триватиме протягом чотирьох років. Перше різання сталі заплановано на кінець 2022 року.

Корабель буде оснащений, серед іншого, вдосконаленою системою управління, сучасними засобами для пошуково-рятувальних операцій підводних човнів, льотною палубою для вертольотів та інтегрованою системою глибоководного занурення. Також судно матиме медичне зокрема хірургічне устаткування, та буде здатне надати допомогу в операціях з ліквідації наслідків стихійних лих на.

Рятувальне судно SDO-SURS буде:

довжиною близько 120 м;
шириною 22 м;
водотоннажністю близько 8 600 т.

Нагадуємо, що у грудні 2020 року, для берегової охорони Італії було спущено на воду патрульний катер нового класу Angels of the Sea.

Патрульний катер Італії CP420 «Natale De Grazia» класу «Angels of the Sea». Грудень 2020. Фото: Intermarine

Церемонія спуску патрульного катера CP420 Natale De Grazia відбулася на верфі компанії Intermarine в порту Мессіни на Сицилії. CP420 – це перший патрульний катер в новому класі суден під назвою Angels of the Sea. Катер спроєктовано й розроблено для пошуку та рятування на морі, новий клас здатен працювати в найскладніших метеорологічних і морських умовах.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube


ВМС Італії Європа Італія Світ Суднобудування Флот