fbpx
ВМС Канади ввели в експлуатацію перший арктичний патрульний корабель Harry DeWolf

ВМС Канади ввели в експлуатацію перший арктичний патрульний корабель Harry DeWolf

Канада Королівські ВМС Канади Патрульний корабель Світ Флот

ВМС Канади ввели в експлуатацію перший арктичний патрульний корабель під назвою Harry DeWolf.

Про це інформує Мілітарний.

Як повідомляє Naval Post. Королівський військово-морський флот Канади, 27 червня ввів в експлуатацію перший арктичний офшорний патрульний корабель HMCS Harry DeWolf.

“Сьогоднішня церемонія відзначає історичний день для збройних сил Канади, оскільки ми вітаємо перший корабель майбутнього флоту ВМС Канади на озброєнні. HMCS Harry DeWolf, а також інші арктичні патрульні кораблі, дозволять Королівському флоту Канади підтримувати посилену присутність на півночі Канади, патрулювати та захищати наш суверенітет в Арктиці та зберігати Канаду в безпеці”, – сказав під час церемонії міністр оборони Харджит Саджан.

В серпні минулого року, в Канаді відбулася церемонія передачі Військово-морським силам головного арктичного патрульного корабля HMCS 430 Harry DeWolf.

AOPV 430 Harry DeWolf. Фото: ЗМІ Канади

Корабель побудований суднобудівним підприємством Halifax Shipyards канадської корпорації Irving Shipbuilding.

Harry DeWolf став першим в серії з восьми одиниць, що будуються за програмою AOPS (Arctic Offshore Patrol Ship). Після церемонії введення в дію патрульний корабель Harry DeWolf в той же день перейшов в Галіфаксі на військово-морську верф CFB Halifax Dockyard.

Затверджена ще у 2007 році програма побудови великих арктичних патрульних кораблів криголамного типу AOPS (Arctic Offshore Patrol Ship) є однією з основних частин прийнятої у 2010 році урядом Канади Національної суднобудівної стратегії (National Shipbuilding Procurement Strategy, нині National Shipbuilding Strategy).

AOPV 430 Harry DeWolf. Серпень 2020. Фото: ЗМІ Канади

Всього за програмою AOPS планується побудувати вісім арктичних патрульних кораблів – шість для ВМС і два для берегової охорони Канади.

Головний арктичний патрульний корабель AOPV 430 Harry DeWolf був офіційно закладений на Halifax Shipyards 9 червня 2016 року і спущений там на воду 15 вересня 2018 року. Заводські ходові випробування корабля були розпочаті 22 листопада 2019 року.

Корабель Harry DeWolf має полярний клас Arc5 і повну водотоннажність 6615 тонн, довжину 103 і ширину 19 м. Енергетична установка дизель-електрична, включає чотири дизель-генератори по 4800 к.с. і два гребних електродвигунів по 6000 к.с. Швидкість повного ходу 17 вузлів, дальність плавання цим ходом 6800 миль. Екіпаж 65 чол.

AOPV 430 Harry DeWolf. Фото: ЗМІ Канади

Озброєння корабля складають 25-мм автоматична артилерійська установка ВАЕ Systems Mk 38 і два 12,7-мм кулемета. Ангар призначений для базування вертольота Sikorsky CH-148 Cyclone (S-92A). На кораблі є 20-тонний вантажний кран, два рятувальних катери, 12-метровий десантний катер АВСО, спеціальний відсік для техніки, що діє на льоду (снігоходи, тягачі).


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube


Канада Королівські ВМС Канади Патрульний корабель Світ Флот