fbpx
ВМС купує мобільний КПП для пункту базування “Айлендів”

ВМС купує мобільний КПП для пункту базування “Айлендів”

ВМСУ Закупівлі Одещина Україна Флот

Військово-морські сили України купують мобільний КПП.

Про це повідомляє Мілітарний.

Зараз у системі публічних закупівель Prozorro оголошено тендер, що був оприлюднений 28 травня, на постачання збірно-розбірної конструкції спеціального призначення “Контрольно-пропускний пост”, для пункту базування патрульних катерів “Айленд”.

Очікувана вартість контрольно-пропускного посту, складає 80 000 гривень та у процесі торгів може бути зменшеною. Строк завершення поставки передбачається на 01 листопада 2021 року.

Нагадуємо, що зараз у ВМС триває робота щодо створення нового пункту базування для розміщення майбутнього дивізіону патрульних катерів типу Island.

На Одещині, ВМС ЗС України отримали власний пункт базування у порту «Південний».

Наприкінці 2019-го року для потреб ВМС ЗС України було передано земельну ділянку розміром у 2,4 гектари в мікрорайоні 1/7 у місті Южний.

Територія причалу раніше використовувалась Українським науковим центром екології моря для базування його суден – «Володимир Паршин» та «Екоконтроль» (на головному фото флот УкрНЦЕМ за часів наявності в його складі «Эрнст Кренкель» або «Севастополь-1», які утилізували у 2009 році).

В майбутньому у самому порту планується розміщення плавучого причалу типу ПЖ-61У або аналога для базування патрульних катерів.

Пункт базування ВМС ЗС України у Южному

А у квітні цього року, ми повідомляли, що ВМС України планує провести ремонтні роботи будівель на новій базі у Одеській області.

У тендерних вимогах стосовно двох об’єктів нерухомості, йшлося про “Виготовлення проєктно-кошторисної документації по об’єкту: “Капітальний ремонт адміністративної будівлі за ГП № 1 у в/м Нові Біляри-1, смт. Нові Біляри, Одеської області”, з очікуваною вартістю робіт 49 820,00 грн.

Пункт базування у Южному

А, також про “Виготовлення проєктно-кошторисної документації по об’єкту: “Капітальний ремонт будівлі складу за ГП № 2 у в/м Нові Біляри-1, смт. Нові Біляри, Одеської області”, з очікуваною вартістю робіт 49 270,00 грн.

 


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube
Телеграм
Viber


ВМСУ Закупівлі Одещина Україна Флот