fbpx
ВМС Нігерії отримали нові катери

ВМС Нігерії отримали нові катери

Африка ВМС Нігерії Нігерія Патрульні катери Світ Флот

ВМС Нігерії отримали нові патрульні катери.

Про це інформує Мілітарний.

Військово-морські сили Нігерії отримали 50 човнів і безпілотників для боротьби зі злочинністю в територіальних водах країни, пише Naval Post. Човни та обладнання, були подаровані компанією Aiteo Global Group.

Партія подарованих суден складається з 21 канонерського човна, 14 оперативних патрульних катерів, з чотирьох надувних човнів та семи інших катерів.

Отримуючи техніку в Порт-Харкорті, начальник Військово-морського штабу, віце-адмірал Авваль Гамбо, сказав, що транспортні засоби та обладнання будуть розгорнуті для боротьби з крадіжкою нафти, піратством та морськими пограбуваннями.

За його словами, передача ціієї техніки є проявом багатомісячної співпраці зі зацікавленими сторонами на морі для підтримки морських операцій.

Постачання цих платформ та активів узгоджується з положеннями стратегічних планів ВМС Нігерії на 2021-2030 роки щодо міжвідомчого та субрегіонального співробітництва.

Нагадуємо, що В’єтнам у минулому році, експортував швидкісні патрульні катери, власної розробки та побудови до Нігерії. Катери були побудовані на корабельні Z173 (Hong Ha Shipbuilding Company).

Показані високошвидкісні патрульні катери є модифікованою конструкцією прототипу D300, представленого підприємством Z189.

Швидкісні патрульні катери вироблені у В'єтнамі для однієї з країн Африки

Про оснащення експортованих до Африки швидкісних патрульних катерів не повідомлялося, але із оприлюднених зображень можна побачити оптичну електронну станцію виробництва компанії FLIR, антену для УКХ-діапазону, навігаційну радіолокаційну станцію та антену навігаційної системи GPS.

В’єтнам експортує швидкісні патрульні катери до Африки на замовлення нігерійського мільярдера Бенедикта Петерсона, що від імені німецької фірми Marine Assets And Offshore Equipment Limited (спеціалізується на закупівлі суден для підтримки морської промисловості Нігерії) здійснив цю закупівлю.

Швидкісні патрульні катери вироблені у В'єтнамі для однієї з країн Африки

Човни розглядаються для захисту офшорних морських зон з нафтовими платформами, для чого вони ймовірно будуть дообладнані великокаліберними кулеметами калібром 12,7 мм.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube


Африка ВМС Нігерії Нігерія Патрульні катери Світ Флот