fbpx
ВМС Німеччини замовляють два допоміжних судна

ВМС Німеччини замовляють два допоміжних судна

ВМС Німеччини Європа Закупівлі Німеччина Світ Суднобудування Флот

ВМС Німеччини замовляють два нових допоміжних судна.

Про це інформує Мілітарний.

Німецьке федеральне оборонне закупівельне відомство (BAAINBw) 22 липня 2021 року уклало контракт з компанією Fassmer GmbH Co. KG на поставку двох нових допоміжних суден для військового випробувального центру – 71-го військово-технічного управління (Wehrtechnische Dienststelle, WTD) ВМС Німеччини. Про це пише Naval News.

Нові допоміжні судна повинні замінити два кораблі: Y 864 Mittelgrund та Y 866 Breitgrund проекту 745, які прослужили понад 30 років, а також судно A 1409 Wilhelm Pullwer проекту 741, що знаходиться в експлуатації більше 50 років.

Наше управління з нетерпінням чекає нових суден з їх сучасним обладнанням, – заявив представник WTD 71 Томас Валлнер. – Передача першого судна очікується в 2023 році.

За його словами, судна будуть використовуватися для оборонних досліджень і випробувань.

Концепція багатоцільового модульного судна дозволяє легко і швидко адаптувати його для розміщення обладнання і виконання поставлених завдань.

Серед іншого, нові судна будуть забезпечувати підтримку водолазних операцій, супроводжувати під час випробувань підводні човни і безпілотні морські апарати, брати участь у випробуваннях нового озброєння.

Судна повинні бути здані замовнику в 2023 році. Розрахунковий термін служби – 30 років.

Всього флот випробувального центру 71-го військово-технічного управління має в своєму розпорядженні в цілому дев’ять суден спеціального призначення.

Окрім того, ВМС Німеччини замовляють нові розвідувальні кораблі класу 424 AGI. Відповідна угода на проектування та будівництво трьох розвідувальних кораблів, була підписана 23 червня 2021 року, з суднобудівною компанією Lürssen Werft GmbH.

Ці судна повинні замінити розвідувальні кораблі попереднього покоління класу Oste: Oker, Alster та, Oste, побудовані у другій половині 1980-х років. Перший новий розвідувальний корабель планується ввести в стрій у 2027 році.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube
Телеграм
Viber


ВМС Німеччини Європа Закупівлі Німеччина Світ Суднобудування Флот