fbpx
ВМС ОАЕ отримають нові патрульні кораблі

ВМС ОАЕ отримають нові патрульні кораблі

Азія Близький Схід ВМС ОАЕ ОАЕ Патрульний корабель Світ Суднобудування Флот

Контракт на будівництво чотирьох патрульних кораблів класу Falaj-3 уклали Міністерство оборони та ВМС ОАЕ з суднобудівною компанією Abu Dhabi Ship Building (ADSB).

Про це повідомляє Navy Recognition.

Новий контракт є найбільшим за весь час замовленням, отриманим ADSB, і підсилює бажання компанії стати провідною регіональною суднобудівною верфю шляхом надання інноваційних та надійних рішень, як військовому, так і цивільному кораблебудуванні.

“У рамках контракту ADSB побудує чотири патрульних кораблі (OPV) класу Falaj для ВМС ОАЕ. Будівництво буде проходити на нашій верфі в Муссафе, площа якої становить більше 300 000 квадратних метрів”, – заявив генеральний директор суднобудівної компанії Девід Мессі.

За словами Мессі, робота з будівництва кораблів почнеться в кінці третього кварталу 2021 року.

Сума контракту склала $ 952,7 мільйона. Цей договір став найбільшим замовленням для Abu Dhabi Ship Building.

Очікується, що ВМС ОАЕ отримають всі чотири патрульних кораблі через п’ять років з моменту початку робіт.

Суднобудівники ADSB управляють трьома основними морськими програмами: корветами, морськими патрульними суднами та швидкими патрульними катерами. Компанія також пропонує повний спектр технічного обслуговування, ремонту, модернізації та переробки, а також послуги інженерних консультацій.

Клас Falaj-3 є надзвичайно гнучким та універсальним офшорним патрульним кораблем, що використовується для здійснення широкого спектру завдань у морі. Судна мають стелс-форму корпусу, що забезпечує знижену здатність виявляти його радарами.

Клас Falaj 2 (попередній клас) – це патрульні катери Військово-морських сил Об’єднаних Арабських Еміратів, класифіковані як стелс-берегові патрульні судна (IPV).

Клас Falaj 2 базується на італійському офшорному патрульному судні класу Diciotti, що використовується італійською береговою охороною. Клас Diciotti базується на попередньому експериментальному класі Saettia, демонстраторі ракетного катера, розробленому та побудованому Fincantieri. Специфікації вимагають надзвичайно гнучкого та універсального судна для виконання різноманітних завдань.

Нагадуємо, що ДК «Укроборонпром» підписав угоди й договори з Tawazun Economic Council і EDGE Group про розширення військово-технічного співробітництва. Документи були підписані у межах офіційного візиту Президента України Володимира Зеленського до Об’єднаних Арабських Еміратів.

Угода з EDGE про військову та технічну співпрацю дасть змогу обмінюватися та розвивати передові технології. Як повідомлено, загальна сума домовленостей становить понад $1 млрд.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube


Азія Близький Схід ВМС ОАЕ ОАЕ Патрульний корабель Світ Суднобудування Флот