fbpx
ВМС перейдуть до комплексного ремонту кораблів

ВМС перейдуть до комплексного ремонту кораблів

ВМС України Закупівлі Судноремонт Україна Флот

З наступного року українські ВМС перейдуть до закупівель послуг з комплексного ремонту корабельного складу.

Про це повідомляє АрміяInform.

Днями в місті Миколаєві на базі Навчального центру ВМС ЗС України відбулася конференція з керівниками судноремонтних та суднобудівних підприємств країни.

Метою зустрічі стало обговорення переходу з наступного року українських ВМС до закупівель послуг з комплексного ремонту корабельного складу.

Серед запрошених учасників конференції були присутні керівники судноремонтних та суднобудівних підприємств, керівники провідних підприємств з ремонту корабельного озброєння та обладнання.

ВМС перейдуть до комплексного ремонту кораблів. Контрадмірал Олексій Неїжпапа. Фото6 ВМС ЗСУ

З боку національного флоту долучились до обговорення поточних проблемних питань керівники відповідних структур Командування українських ВМС.

Результати проведеної роботи з відновлення корабельного складу ВМС ЗС України дозволили підійти до переходу від закупівлі окремих послуг з ремонту корабельного обладнання до закупівлі послуг з комплексного ремонту корабельного складу.

«З заводу має вийти бойова одиниця, яка спроможна виконувати бойову задачу. Я вважаю, що саме такий підхід надає змогу сформувати кластер кораблебудування тут – в Миколаєві», – зазначив контрадмірал Олексій Неїжпапа.

Також керівник національного флоту звернув увагу присутніх на зміни законодавства України в галузі закупівлі послуг з ремонту озброєння та військової техніки, які вступають в дію з наступного року та на факт відчутного збільшення фінансування потреб українських ВМС з боку держави протягом останніх двох років.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 5168 7422 0031 9014

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255

ВМС України Закупівлі Судноремонт Україна Флот