fbpx
ВМС реконструює будівлі у пункті базування в порту Південний

ВМС реконструює будівлі у пункті базування в порту Південний

Будівництво ВМС України Україна Флот

ВМС України планує провести ремонтні роботи будівель на новій базі у Одеській області.

Про це стало відомо з оприлюдненої інформації в електронній системі публічних закупівель ProZorro.

Тендери були оприлюднені 09 квітня 2021 року, зі строком виконання робіт чи надання послуг до 15 травня 2021 року.

У тендерних вимогах стосовно двох об’єктів нерухомості, йдеться про “Виготовлення проєктно-кошторисної документації по об’єкту: “Капітальний ремонт адміністративної будівлі за ГП № 1 у в/м Нові Біляри-1, смт. Нові Біляри, Одеської області”, з очікуваною вартістю робіт 49 820,00 грн. А, також про “Виготовлення проєктно-кошторисної документації по об’єкту: “Капітальний ремонт будівлі складу за ГП № 2 у в/м Нові Біляри-1, смт. Нові Біляри, Одеської області”, з очікуваною вартістю робіт 49 270,00 грн.

Варто нагадати, що ВМС ЗС України на Одещині, отримали власний пункт базування у порту «Південний».

Наприкінці 2019-го року для потреб ВМС ЗС України було передано земельну ділянку розміром у 2,4 гектари в мікрорайоні 1/7 у місті Южний.

Територія причалу раніше використовувалась Українським науковим центром екології моря для базування його суден – «Володимир Паршин» та «Екоконтроль» (на головному фото флот УкрНЦЕМ за часів наявності в його складі «Эрнст Кренкель» або «Севастополь-1», які утилізували у 2009 році).

Саме тут буде розміщено дивізіон патрульних катерів типу Island.

Пункт базування ВМС ЗС України у Южному

Нагадаємо, що США передадуть за програмою «Надлишкового оборонного обладнання» Військово-Морські Сили ЗС України ще три катери типу Island від Берегової охорони США до наявних «Слов’янська» та «Старобільська»

Також, наприкінці жовтня минулого року, Мілітарний повідомляв щодо планів майбутньої реконструкції гідроспоруд пункту базування катерів Island в акваторії порту. «Південний».

Водолази спеціалізованого підрозділу ВМС США Underwater Construction Team One (UCT-1)

Тоді, фахівці спеціалізованого підрозділу ВМС США Underwater Construction Team One (UCT-1) проводили технічне обстеження споруд за допомогою локаторів бокового огляду та гідрографічне обстеження ділянки акваторії.​

Ці заходи проводилися у межах програми міжнародного військового співробітництва між США та Україною, і мали на мету попередньо оцінити можливі місця проведення ремонтно-будівельних робіт на причалі.​


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 5168 7422 0031 9014

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили не точність чи Вас є що доповнити по матеріалу? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube


Будівництво ВМС України Україна Флот