fbpx
ВМС США розпочнуть патрулювання вздовж арктичних кордонів РФ

ВМС США розпочнуть патрулювання вздовж арктичних кордонів РФ

Арктика Криголами НАТО Підводні човни Світ США Флот

Військово-морські сили  США почнуть регулярне патрулювання біля російських берегів в Арктиці, повідомило видання Breaking Defence з посиланням на міністра ВМС Кеннета Брейтуейта. Глава ВМС США звинуватив Москву в «непрозорих» військових операціях, що ведуть до ескалації в регіоні, а також у незаконному регулювання судноплавства на Північному морському шляху.

«Росія вкладає значні кошти в зміцнення своєї арктичної оборони і економіки, що призводить до багаторівневої мілітаризації її північного узбережжя», – сказав міністр.

Пан Брейтуейт порівняв ситуацію у арктичних берегів з положенням в Південно-Китайському морі. «Ми бачимо, що деякі з тих, хто знаходиться поруч з конкурентами, вважають, що певні водойми належать їм. Що ж, міжнародне співтовариство визнає, що це міжнародні води, в яких ми будемо працювати », – додав він.

Глава ВМС уточнив, що головна перевага США в Арктиці – підводні човни. При цьому, за його словами, американським ВМС доведеться орендувати криголами у партнерів, тоді як у Росії є цілий криголамний флот.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube
Телеграм
Viber


Арктика Криголами НАТО Підводні човни Світ США Флот