fbpx
ВМС України долучились до навчання флоту Туреччини Doğu Akdeniz-2021

ВМС України долучились до навчання флоту Туреччини Doğu Akdeniz-2021

ВМС Туреччини ВМС України навчання Світ Середземне море Співпраця Туреччина Україна Флот

ВМС України долучились до багатонаціонального навчання військово-морських сил Турецької Республіки Doğu Akdeniz-2021.

Про це інформує Мілітарний.

Представник Військово-Морських Сил Збройних Сил України, як військовий спостерігач, взяв участь в багатонаціональному навчанні ВМС Туреччини Doğu Akdeniz-2021, повідомили у службі зв’язків з громадськістю Командування ВМС.

Військові навчання відбувалися у східному Середземномор’ї Туреччини з 1 по 12 листопада.

Захід проводився з метою набуття досвіду дій у міжнародному середовищі під час проведення багатонаціональних операцій, підвищення рівня взаємосумісністі підрозділів на тактичному рівні щодо ведення воєнних дій, а також відпрацювання питань співробітництва з урядовими та неурядовими організаціями під час проведення військово-морських операцій.

“Участь в подібних міжнародних навчаннях дає можливість підвищити навички з планування, організації і проведення військово-морських операцій за стандартами НАТО та процедурами планування та координації матеріально-технічного забезпечення під час розгортання сил та ведення військово-морських операцій”, – зазначили у ВМС України.

Отриманий досвід є необхідним на шляху впровадження стандартів та процедур НАТО у процес підготовки та застосування сил і засобів Військово-Морських Сил України.

Навчання

У морських маневрах загалом, брали участь 35 кораблів ВМС та 5 тисяч осіб особового складу із 10 країн.

На початку листопада, ми повідомляли, що особовий склад Військово-Морських Сил України проходить стажування на корветі TCG Kınalıada (F-514) типу ADA Військово-морських сил Туреччини.

Майбутні військові моряки

Наприкінці літа було повідомлено, що на українському флоті почали формувати екіпаж для першого корвету типу Ada, що зараз будується.

Також, нещодавно Середній десантний корабель «Юрій Олефіренко» та патрульний катер «Слов’янськ» ВМС України долучились до міжнародних маневрів у Чорному морі. Наші кораблі провели тренування разом флотами Румунії, Туреччини та США.

Такі навчання підвищують регіональну морську безпеку та сприяють свободі судноплавства в міжнародних водах Чорноморського регіону.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ monobank: 4441 1144 4179 6255

➡ PayPal [email protected]

➡Patreon https://www.patreon.com/milinua  

 


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: [email protected]

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube
Телеграм
Viber


ВМС Туреччини ВМС України навчання Світ Середземне море Співпраця Туреччина Україна Флот