fbpx
ВМС України запрошує контрактників на нове судно

ВМС України запрошує контрактників на нове судно

ВМС України Пошуково-рятувальні судна Рекрутинг Судно «Олександр Охрименко» Флот

Нещодавно Міністерство інфраструктури України готує до передачі ВМС ЗС України пошуково-рятувальне судно «Олександр Охрименко», зараз стало відомо про набір контрактників на нього.

Про це йдеться у повідомленні на сторінці вербувального Центру Військово-Морських Сил Збройних Сил України у Facebook

Раніше ВМС ЗС України вже оголошували набір контрактників на пошуково-рятувальне судно Донбас (A500) та морський буксир Корець  (A830), що несуть службу на Азовському морі.

Грошове забезпечення на пошуково-рятувальне судно «Олександр Охрименко» орієнтовно складає:

  • рядовий склад – від 11 200 грн.;
  • старшинський склад – від 12 000 грн.;

Умови проживання: розміщення на борту судна, або в казармі поліпшеного типу за адресою м. Одеса, провулок Газовий 4.

Перелік вакантних посад та розмір грошового забезпечення за посадою ( з урахуванням щомісячних додаткових видів забезпечення) вказані нижче:

Посади та розмір грошового забезпечення за посадою на судні «Олександр Охрименко»

Крім основних видів грошового забезпечення, щороку військовослужбовці мають право на отримання грошової допомоги на оздоровлення в розмірі місячного грошового забезпечення та матеріальної допомоги на вирішення соціально-побутових питань в розмірі, що не перевищує місячне грошове забезпечення.

Соціальні гарантії військовослужбовців Збройних Сил України:

  • військовослужбовці, які прослужили у Збройних Силах України більше 20 років, мають право на отримання постійного житла за рахунок держави;
  • щорічно військовослужбовцям надається відпустка від 30 до 45 діб із збереженням грошового забезпечення та надається грошова допомога на оздоровлення (у розмірі місячного грошового забезпечення). Також передбачені додаткові відпустки відповідно до чинного законодавства;
  • у разі зміни місця проходження військової служби (зміна гарнізону) кожен військовослужбовець отримує підйомну допомогу у розмірі місячного грошового забезпечення на військовослужбовця і 50 відсотків місячного грошового забезпечення на кожного члена сім’ї;
  • військовослужбовці служби за контрактом забезпечуються безкоштовними триразовим харчуванням;
  • кваліфікована медична допомога у військово-медичних закладах охорони здоров’я Міністерства оборони України військовослужбовцям надається на безоплатній основі;
  • кожен військовослужбовець разом із сім’єю має право на санаторно-курортне лікування та відпочинок у санаторіях, будинках відпочинку, пансіонатах і на туристичних базах Міністерства оборони України (один раз на рік). При цьому, якщо військовослужбовець має статус учасника бойових дій, держава компенсує вартість його відпочинку (лікування) в повному обсязі та 50% вартості відпочинку (лікування) членів його сім’ї;
  • після завершення служби за першим контрактом (у тому числі 6-ти місячним контрактом), військовослужбовці, які продовжили строк військової служби за новим контрактом, мають право безкоштовно отримати вищу освіту за освітньо-кваліфікаційним рівнем “бакалавр” за різними спеціальностями. Навчання проводиться у вищих військових навчальних закладах, за заочною формою навчання (без відриву від проходження військової служби);
  • право на пенсійне забезпечення військовослужбовці набувають при вислузі 25 років і більше незалежно від віку, або за наявності трудового стажу 25 років і більше, з яких не менше ніж 12 календарних років і 6 місяців становить військова служба.

Аварійно-рятувальне судно проекту 2262 «Олександр Охрименко» було побудоване на сінгапурській судноверфі Keppel Fels для СРСР. Спуск на воду відбувся у 1987 році як «Светломор-4».

Багатоцільове аварійно-рятувальне судно "Олександр Охріменко"

Наприкінці 1992 року його зарахували до складу експедиційного загону аварійно-рятувальних і підводно-технічних робіт Чорноморського морського пароплавства, а в 2012 році воно отримало нове ім’я «Олександр Охрименко» і перейшло до складу Морської аварійно-рятувальної служби (МАРС). Пізніше судно передали в розпорядження Адміністрації морських портів України.

У 2016 році АМПУ провела тендер по визначенню підрядника ремонту судна. Перемогла компанія ТОВ «Міленіум Меритайм», яка зобов’язалася відремонтувати його за 49 млн. грн. Після завершення ремонту АМПУ перерахувало гроші, але не всі – кілька мільйонів «зникли».

29 серпня 2017 року департамент з розслідування особливо важливих справ у сфері економіки Генеральної прокуратури України та Головне управління контррозвідки СБУ заявили про початок досудового розслідування за фактом заволодіння та розтрати державних коштів в особливо великих розмірах. Відповідальність за це діяння передбачено частиною 5 статті 191 КК України.

Не дочекавшись залишку грошей за фактично завершений ремонт, «Міленіум Меритайм» звернулося до господарського суду з позовом про стягнення заборгованості та виграло судову справу. Обидві інстанції підтвердили: АМПУ заборгувало фірмі більше 3 млн грн.

У грудні 2018-го року Солом’янський райсуд Києва зняв арешт з аварійно-рятувального судна «Олександр Охрименко» для передачі його у ВМС ЗС України.

Короткі технічні характеристики судна:

Водотоннажність: 1258 тонн (порожнім) 2258 тонн (повна)
Довжина: 61 метри
Ширина: 14 метри
Осадка: 3,7 м (порожнім), 4,5 (повним)
Висота борту: 6 метри
Енергетична установка: дизельна, Wartsila 8R22HFD (2 по 1300 кВт); 3 дизель-генератори Volvo Penta (по 190 кВт)
Дальність ходу: 5800 миль
Швидкість: до 12 вузлів (6 вузлів економічний хід)
Автономність: до 30 діб
Екіпаж: 26 осіб (проектна), 37 максимальна (по кількості місць в каютах)


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube


ВМС України Пошуково-рятувальні судна Рекрутинг Судно «Олександр Охрименко» Флот