fbpx
ВМСУ: 117 суден порушили правовий режим тимчасово окупованих територій

ВМСУ: 117 суден порушили правовий режим тимчасово окупованих територій

ВМС України Крим Російська агресія Севастополь Україна Флот Чорне море

За останні чотири місяці зафіксовано 117 випадків заходу торговельних суден-порушників правового режиму тимчасово окупованих територій України (ТОТУ) Автономної Республіки Крим про це повідомляють Військово-Морські Сили Збройних сил України.

У відповідь на запит Українського мілітарного порталу ВМС ЗСУ повідомило, що вони проводять моніторинг судноплавства у своїх зонах відповідальності.

Відповідно до даних визначеного підрозділу Військово-Морських Сил Збройних Сил України в період з вересня 2021 року по січень 2021 року ними було зафіксовано 117 випадків заходів торговельних суден-порушників до ТОТУ АР Крим.

З них 6 торговельних суден-порушників правового режиму тимчасово окупованих територій Автономної Республіки Крим та міста Севастополь які рухалися з та до портів Турецької Республіки.

Український мілітарний портал зауважує, що дані судна порушують не тільки Закони України, а й Циркуляр №635/2017 Палати судноплавства Торгово-промислової палати Туреччини, яким заборонено пряме морське сполучення між турецькими і кримськими портами, закритими Україною.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube
Телеграм
Viber


ВМС України Крим Російська агресія Севастополь Україна Флот Чорне море