fbpx
Внесенно зміни до положення про Генеральний штаб ЗСУ

Внесенно зміни до положення про Генеральний штаб ЗСУ

Генеральний штаб ЗСУ

Президент Володимир Зеленський указом закріпив у положенні про Генеральний штаб Збройних сил України, що начальник Генштабу ЗСУ підпорядковується Головнокомандувачу ЗСУ.

Про це йдеться в указі президента України №122 / 2020 про зміни в положенні про Генштаб ЗСУ.

Начальник Генштабу призначається на посаду і звільняється з посади Президентом України за поданням Міністра оборони України. На посаду начальника Генштабу ЗС України призначається військовослужбовець.

“Начальник Генштабу ЗСУ підпорядковується головнокомандувачу Збройних сил України”, – йдеться в документі.

Він відповідає за виконання завдань і функцій, покладених на Генштаб, зокрема щодо визначення вимог до можливостей сил оборони, потреб у ресурсах, необхідних для належного виконання завдань ЗСУ і іншими силами оборони, стратегічного планування застосування та розвитку армії, її технічного оснащення, підготовки і всебічного забезпечення.

У Начальника Генштабу є заступники, які призначаються на посади та звільняються з посад у встановленому порядку. На ці посади призначаються військовослужбовці.

Граничну чисельність військовослужбовців і працівників Генерального штабу, як і раніше, затверджує Міністр оборони України.

Тепер штат Генштабу стверджує головком ЗСУ, раніше це здійснював начальник Генштабу – головнокомандувач ЗСУ.

Як повідомлялося, 12 березня президент України Зеленський підписав закон про заключні та перехідні положення закону “Про національну безпеку України” в частині розподілу посад – головнокомандувача ЗСУ та начальника Генштабу ЗСУ, які набували чинності 27 березня 2020 року.

Нагадаємо, 27 березня проведено перестановки в керівництві ЗСУ.

Верховна Рада 4 березня проголосувала в другому читанні і в цілому законопроект №3015 “Про внесення змін до розділу VI “Прикінцеві та перехідні положення” закону “Про національну безпеку України” про набуття чинності положень щодо головнокомандувача Збройних сил України, Генерального штабу Збройних сил України, видів і окремих родів військ (сил)”.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube


Генеральний штаб ЗСУ