fbpx
Водолазна школа взяла участь в порятунку екіпажа танкера Delfi

Водолазна школа взяла участь в порятунку екіпажа танкера Delfi

«Морська пошуково-рятувальна служба» ВМС України Одеса Флот Школа водолазної підготовки

Колектив Водолазної школи ЗСУ разом з колегами з Державної служби з надзвичайних ситуацій здійснили рятувальну операцію з порятунку екіпажа танкера Delfi.

Про це повідомляє Школа Військових Водолазів 

Вони оперативно організували рятувальну операцію, висадились на аварійне судно і, не дивлячись на штормове море, безпечно евакуювали екіпаж.

Спочатку танкер перебував у нейтральних водах і не подавало заявок на вхід до Одеського або “Южного” морських портів. Але пізніше екіпаж Delfi подав сигнал про те, що зазнало лиха без палива, з не працюючим двигуном.

У зв’язку з цим рятувально-координаційний центр “Одеса” прийняв сигнал і почав вживати заходів, спрямованих на ліквідацію аварійної ситуації.

У ніч проти 22 листопада Delfi вдалося закріпитися якорем на відстані близько однієї милі від берега в районі пляжу “Дельфін”. Однак, за даними АМПУ, о 5:00 повільний дрейф відновився.

Рятувальна операція з танкеру Delfi за участі колективу Водолазної школи ЗСУ Рятувальна операція з танкеру Delfi за участі колективу Водолазної школи ЗСУ 3

Контроль над аварійним танкером здійснює рятувальний катер SAR 01 КП «Морська пошуково-рятувальна служба». Оперативний штаб Одеського порту направив до аварійного танкера буксир BIG приватної компанії, яку залучено до проведення операції.

На початку листопада цей танкер вже фіксувався у районі проведення ракетних стрільб, про що ми повідомляли на сторінці у Facebook:

Нагадаємо, що на базі національного військового флоту створено Водолазну школу.

У Водолазній школі централізовано готуватимуть фахівців усіх без винятку водолазних спеціальностей не лише для потреб Збройних Сил України, а й інших силових структур держави.

Фото Володимира Трофімова з місця події:


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 4149 6293 1808 2567

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили неточність чи маєте чим доповнити матеріал? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube
Телеграм
Viber


«Морська пошуково-рятувальна служба» ВМС України Одеса Флот Школа водолазної підготовки