fbpx
Водолазна школа взяла участь в порятунку екіпажа танкера Delfi

Водолазна школа взяла участь в порятунку екіпажа танкера Delfi

«Морська пошуково-рятувальна служба» ВМС України Одеса Флот Школа водолазної підготовки

Колектив Водолазної школи ЗСУ разом з колегами з Державної служби з надзвичайних ситуацій здійснили рятувальну операцію з порятунку екіпажа танкера Delfi.

Про це повідомляє Школа Військових Водолазів 

Вони оперативно організували рятувальну операцію, висадились на аварійне судно і, не дивлячись на штормове море, безпечно евакуювали екіпаж.

Спочатку танкер перебував у нейтральних водах і не подавало заявок на вхід до Одеського або “Южного” морських портів. Але пізніше екіпаж Delfi подав сигнал про те, що зазнало лиха без палива, з не працюючим двигуном.

У зв’язку з цим рятувально-координаційний центр “Одеса” прийняв сигнал і почав вживати заходів, спрямованих на ліквідацію аварійної ситуації.

У ніч проти 22 листопада Delfi вдалося закріпитися якорем на відстані близько однієї милі від берега в районі пляжу “Дельфін”. Однак, за даними АМПУ, о 5:00 повільний дрейф відновився.

Рятувальна операція з танкеру Delfi за участі колективу Водолазної школи ЗСУ Рятувальна операція з танкеру Delfi за участі колективу Водолазної школи ЗСУ 3

Контроль над аварійним танкером здійснює рятувальний катер SAR 01 КП «Морська пошуково-рятувальна служба». Оперативний штаб Одеського порту направив до аварійного танкера буксир BIG приватної компанії, яку залучено до проведення операції.

На початку листопада цей танкер вже фіксувався у районі проведення ракетних стрільб, про що ми повідомляли на сторінці у Facebook:

В перекритому для ракетних стрільб районі за даними системи AIS знаходиться молдовський танкер DELFI, інших цивільних…

Gepostet von MIL.IN.UA am Samstag, 2. November 2019

Нагадаємо, що на базі національного військового флоту створено Водолазну школу.

У Водолазній школі централізовано готуватимуть фахівців усіх без винятку водолазних спеціальностей не лише для потреб Збройних Сил України, а й інших силових структур держави.

Фото Володимира Трофімова з місця події:


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 5168 7422 0031 9014

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255

«Морська пошуково-рятувальна служба» ВМС України Одеса Флот Школа водолазної підготовки