fbpx
ВСП отримала будівлю за 4,5 млн

ВСП отримала будівлю за 4,5 млн

ВСП Житло для військових ЗСУ Україна

У Тернополі відкрито будівлю для військової служби правопорядку України.

Про це повідомляє АрміяInform.

Як повідомлено, новобудову зведено за новітніми технологіями, вона є першою будівлею в Україні для ВСП, де враховано всі вимоги.

Будівля отримала кімнату традицій, офіцерський клуб, кабінет психолога, сучасну кухню для особового складу, який несе службу, а також кабінети відділень для військовослужбовців та архів відтепер розташовані в одному приміщенні ВСП у Тернополі.

«Спорудження такої будівлі в непростий час, коли чимала кількість наших військовослужбовців перебувають у районі проведення ООС, стало великим будівництвом для маленького відділу», – розповів начальник Тернопільського зонального відділу ВСП ЗСУ полковник Іван Бугай.

ВСП отримала будівлю у Тернополі. Грудень 2020. Фото: АрміяInform

Як зазначено, на спорудження нової адміністративної будівлі з державного бюджету України було виділено 4,5 млн гривень.

Військові правоохоронці, які незабаром повернуться з ротації з Луганської області, відтепер служитимуть у власному приміщенні.

До цього часу Тернопільський зональний відділ ВСП розташовувався у приміщеннях однієї з військових частин оперативного командування «Захід».

На новосілля до військових правоохоронців завітали начальник ВСП ЗСУ генерал-лейтенант Ігор Криштун, колеги зі структурних підрозділів Західного територіального управління ВСП, представники органів місцевого самоврядування.

ВСП отримала будівлю у Тернополі. Грудень 2020. Фото: АрміяInform

«Допоки такі військовослужбовці, як у Тернополі, служать у ВСП, Україна розвиватиметься, а наші Збройні Сили стануть у ряди найсучасніших армій світу», — зазначив начальник ВСП ЗСУ генерал-лейтенант Ігор Криштун.

Нагадаємо, у листопаді 2020 року Донецький зональний відділ ВСП отримав кросовер Peugeot 2008 з інноваційним оснащенням.

Також у листопаді військова служба правопорядку отримала нові автомобілі FIAT для перевезення засуджених та затриманих.

У березні на базі Західного територіального управління Військової служби правопорядку представники Збройних сил Канади передали партію Ford Transit.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 5168 7422 0031 9014

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили не точність чи Вас є що доповнити по матеріалу? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube


ВСП Житло для військових ЗСУ Україна