fbpx
Вступникам дозволили взяти відстрочку від призову

Вступникам дозволили взяти відстрочку від призову

Генеральний штаб Міністерство освіти та науки Офіс президента Призов (Строкова служба) Україна

Вступникам дозволили взяти відстрочку від призову на строкову військову службу – Міністерством освіти і науки спільно з Офісом Президента та Генеральним штабом напрацьовано рішення для можливості випускників коледжів та університетів вступу  на навчання за наступним ступенем освіти.

Про це повідомляє пресслужба Міністерства освіти і науки України.

Міністерство освіти і науки надало відповідні роз’яснення Приймальним комісіям закладів фахової передвищої та вищої освіти щодо попередньої реєстрації вступників, які планують продовжити своє навчання, але підлягають призову.

Попередня реєстрація дозволить таким вступникам отримати документальне підтвердження про свої наміри і на підставі довідки отримати відстрочку до 1 жовтня 2020 року.

Важливо, що пунктом 5 цього рішення визначено, що громадяни віком 18-19 років можуть бути призвані на службу лише за власним бажанням, яке підтверджується письмовою заявою.

Призов на строкову військову службу

Міністерство освіти і науки надало відповідні роз’яснення Приймальним комісіям закладів фахової передвищої та вищої освіти щодо попередньої реєстрації вступників, які планують продовжити своє навчання, але підлягають призову. Попередня реєстрація дозволить таким вступникам отримати документальне підтвердження про свої наміри і на підставі довідки отримати відстрочку до 1 жовтня 2020 року.

Нагадаємо, що у зв’язку з карантином, який було введено в Україні через поширення пандемії COVID-19, весняний призов до армії перенесено на травень-липень 2020 року.


Сподобався матеріал? Підтримай незалежний проект - одна кава - 30 гривень - дозволять нам працювати для Вас!


➡ Приват 5168 7422 0031 9014

➡ Моно: 4441 1144 4179 6255


Побачили не точність чи Вас є що доповнити по матеріалу? Напишіть нам: info@mil.in.ua

Підписуйтесь на наші соцмережі:
Facebook
Twitter
YouTube


Генеральний штаб Міністерство освіти та науки Офіс президента Призов (Строкова служба) Україна